Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Землетрус відбувся на глибині 15 кілометрів
У середу, 22 лютого, в Горжі, що в Румунії, стався землетрус. Його магнітуда склала 4,1 бали. Відомо, що землетрус відбувся на глибині 15 кілометрів, а місцеві жителі повиходили на вулиці.
Про землетрус розповіли в Національному інституті фізики Землі.
Загалом зазначається, що природне лихо сталося за 104 кілометри на південний захід від Сібіу, або на 108 кілометрів на північний захід від Крайови. Наразі наслідки стихії встановлюються. Місцеві жителі одразу в паніці почали виходити на вулиці.
Це вже не перший землетрус, зафіксований в цьому районі. Навіть в ніч на 22 лютого вже зафіксували поштовши в 2,2 бали. Проте, раніше було гірше. 13 та 14 лютого відбулися землетруси в Горжі магнітудою 5,2 та 5,7 балів. Від них зафіксували 810 повторних поштовхів.
Загалом зараз продовжується протидія стихійному лиху. Люди намагаються знайти безпечні місця. Залишається вірогідність повторних поштовхів.
Раніше серія потужних землетрусів сталася в Туреччині. Останній з них виник неподалік від сирійського кордону. Його магнітуда склала 6,4 бали. Його зафіксували на глибині в 16,7 кілометрів. Загалом, континентом вже пройшла серія потужних поштовхів та сотні афтершоків. Ризик нових ударів залишається великим.
Україну теж може зачепити стихійне лихо. Головною загрозою в даному випадку є саме румунські Карпати. Можливі землетруси в нашій країні в Криму, Одеській області та Прикарпатті. Водночас, ймовірність їхня доволі невелика. У цьому впевнений доктор геологічних наук Сергій Вижва.
Нагадаємо, що у "ДТЕК" розповіли, де в Україні вимикатимуть світло за графіками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.