"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Наразі у Німеччині проживає понад мільйон українців
Щомісяця до Німеччини продовжують прибувати по 800 біженців з України. Більшість з них переїжджає туди з Польщі. Загалом у Німеччині станом на листопад перебуває понад мільйон українців, працевлаштовані з них тільки 20%.
Про це в інтерв'ю "Укрінформу" розповів німецький посол в Україні Мартін Єгер. За його словами, українські біженці переїжджають до Німеччини переважно з Польщі.
"Наразі ми не спостерігаємо потоку біженців з України. Але помічаємо, що українці все ще приїжджають до Німеччини, насамперед із Польщі. За оцінками, на цей час щомісяця прибуває близько 800 осіб", - сказав Мартін Єгер.
Він каже, що наразі у Німеччині проживає понад мільйон українців та зауважив, що Німеччина рада їх бачити й підтримуватиме біженців в міру можливостей. Єгер наголосив, що українські біженці зараз отримують фактично такі самі соціальні виплати, як і місцеве населення.
"Ми вважаємо, що це виправдано. Наразі обговорюється питання, чи є сфери, в яких ці виплати потребують коригування", - сказав посол.
Єгер також розповів, що з-поміж працездатних українських біженців наразі працевлаштовані майже 20%. За його словами, це може бути пов'язано з тим, що 60% українців ще беруть участь у мовних та інтеграційних курсах.
"Саме по собі це добре, оскільки дозволяє цим людям вийти на ринок праці на кваліфікованому рівні", - додав німецький посол.
Уряд Німеччини збільшить розмір соцвиплат на 12% з січня 2024 року. Йдеться про допомогу Bürgergeld, яку, окрім громадян Німеччини, у кого дохід менший за прожитковий мінімум й нема роботи, також отримують й українці із тимчасовим захистом.
Зокрема, зростуть виплати на дітей. Так, на підлітків з 1 січня наступного року 14-17 років будуть платити 471 євро (замість 420 євро), на дітей 6-13 років - 390 євро (зараз 348 євро), на дітей до 6 років - 357 євро (зараз 318 євро).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.