"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Розмір допомоги Bürgergeld збільшиться з 2024 року
Уряд Німеччини збільшує розмір соцвиплат на 12% з січня 2024 року. Їх також отримують українські біженці. Зокрема, на дітей до шести років українці отримуватимуть 357 євро на місяць.
Про це повідомляється на урядовому сайті ФРН. Йдеться про допомогу Bürgergeld, яку, окрім громадян Німеччини, у кого дохід менший за прожитковий мінімум і нема роботи, також отримують й українці із тимчасовим захистом.
Сімейній парі на одного партнера виплачуватимуть 506 євро (зараз 451 євро), дорослим у закладах - 451 євро (зараз 402 євро). Підлітки з 1 січня наступного року 14-17 років будуть отримувати 471 євро (замість 420 євро), діти 6-13 років - 390 євро (зараз 348 євро), діти до 6 років - 357 євро (зараз 318 євро).
"Самотні дорослі отримуватимуть 563 євро на місяць - на 61 євро більше, ніж раніше", - йдеться в повідомленні.
Суму на особисте шкільне приладдя також збільшать приблизно на 12%. В першій половині навчального року виплати зростуть зі 116 євро до 130 євро, а в другій половині навчального року - із 58 євро до 65 євро.
Українські біженці, які знайшли тимчасовий захист в Німеччині, щомісяця економлять в середньому 500 євро. Про це свідчить дослідження "Із Польщі до Німеччини. Нові тенденції міграції українських біженців".
Опитування показало, що майже кожен п'ятий українець може заощаджувати від 100 до 300 євро. У 38% біженців щомісяця залишається понад 500 євро, а 1000 заощаджують 13% українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.