«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
Більшість наших людей знайшли роботу в Польщі та Великій Британії, а от у Францію, Швейцарію та Італію краще не їхати
Найбільше українських біженців знайшли роботу в Польщі. Таких там 65% від усієї кількості приїжджих. Найменше наших людей змогли працевлаштуватися у Швейцарії, Італії, Німеччині та Франції.
Про це йдеться у звіті Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Зазначається при цьому, що українці знаходять собі заняття значно швидше за будь-яких інших мігрантів.
Зазначимо, що в документі ОСЕР зібрані дані про 12 країн, які входять до організації. Всього ж їх 38.
За оцінками аналітиків, найбільше працевлаштованих біженців працездатного віку у Польщі - 65%. На другому місці - Британія, там таких 61%. На третьому місці перебуває Швеція. Там знайшли роботу 56% наших людей.
Рівень зайнятості українців, що втекли від війни, у Литві становить 53%. В Чехії - 51%, в Данії, Нідерландах та Естонії - по 46%, у Франції - лише 33%.
А от найнижчій рівень працевлаштованості парадоксальним чином в одній з найбільш розвинених та благополучних країн Європи - Швейцарії. Там роботу знайшли лише 19% українців. Така ж сама статистика в Італії та Німеччині.
"Українські біженці інтегруються на ринки праці приймаючих країн значно швидшими темпами, ніж інші групи біженців, яким знадобилося від 5 до 10 років, щоб отримати роботу", - зазначається у звіті.