Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Залишився тиждень!
Великий наступ за участі КНДР на Курщині розпочнеться наприкінці листопада
Росіян в атаку ведуть колонами та на квадроциклах, у полоні багато кримчан, які розчарувалися в Путіні, корейці готуються
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
661.26
DOGECOIN (DOGE)
0.43
THETA (THETA)
1.93
LITECOIN (LTC)
96.8
BITCOIN (BTC)
98178.31
Чи варто розпустити ТЦК, залишивши лише рекрутингові центри?
В Раді вже висунули ідею відправити працівників ТЦК на фронт
голосів
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Врубай
Parfeniuk
2
Де би ти не була
Parfeniuk
3
Мистецтво
ROXOLANA
4
Не лякай
OSTY, Klavdia Petrivna
5
Як ніколи
Okean Elzy
6
Bad Dreams
Teddy Swims
7
Акація
Chico, Qatoshi, paashee
8
São Paulo
The Weeknd, Anitta
9
Особистий рай
Геля Зозуля, Adam
10
Касета
SadSvit
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
Українські чиновники жебракують
Рейтинг ТОП-5 зарплат держслужбовців
1
НКРЕКП
288,4 тис. грн
2
НАБУ
254,2 тис. грн;
3
НКЦПФР
236,4 тис. грн
4
Мінкульт
215,1 тис. грн
5
Рахункова палата
205 тис грн.
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Таро гороскоп на листопад
Прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах на найближчий місяць
У листопаді 2024 року Плутон увійде до знаку Водолія, де пробуде наступні 20 років. Астрологи припускають, що це призведе до технологічних проривів, а також глобальних змін у світовій політиці.
ТОП-5 найбагатших людей світу за версією Bloomberg
1
Ілон Маск $235 млрд
2
Джефф Безос $193 млрд
3
Марк Цукерберг $188 млрд
4
Бернар Арно $184 млрд
5
Білл Гейтс $154 млрд
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA - Все мине
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Хіт сучасної турецької кухні: спочатку беремо картоплю
Цей дуже простий у приготуванні рулет звів з розуму турецьких домогосподарок, які дивують ним своїх членів сім'ї та гостей. Родзинка цього рулету — оболонка з картоплі: вона нагадує випічку.
Від Польщі до Швейцарії: де українським біженцям найлегше та найважче знайти роботу в Європі - дослідження
Більшість наших людей знайшли роботу в Польщі та Великій Британії, а от у Францію, Швейцарію та Італію краще не їхати
Найбільше українських біженців знайшли роботу в Польщі. Таких там 65% від усієї кількості приїжджих. Найменше наших людей змогли працевлаштуватися у Швейцарії, Італії, Німеччині та Франції.
Про це йдеться у звіті Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Зазначається при цьому, що українці знаходять собі заняття значно швидше за будь-яких інших мігрантів.
Зазначимо, що в документі ОСЕР зібрані дані про 12 країн, які входять до організації. Всього ж їх 38.
За оцінками аналітиків, найбільше працевлаштованих біженців працездатного віку у Польщі - 65%. На другому місці - Британія, там таких 61%. На третьому місці перебуває Швеція. Там знайшли роботу 56% наших людей.
Рівень зайнятості українців, що втекли від війни, у Литві становить 53%. В Чехії - 51%, в Данії, Нідерландах та Естонії - по 46%, у Франції - лише 33%.
А от найнижчій рівень працевлаштованості парадоксальним чином в одній з найбільш розвинених та благополучних країн Європи - Швейцарії. Там роботу знайшли лише 19% українців. Така ж сама статистика в Італії та Німеччині.
"Українські біженці інтегруються на ринки праці приймаючих країн значно швидшими темпами, ніж інші групи біженців, яким знадобилося від 5 до 10 років, щоб отримати роботу", - зазначається у звіті.
Втім, не все так гарно. Повідомляється, що значна частина можливостей працевлаштування для українських біженців — на жаль, низькокваліфіковані фізичні роботи. І це попри те, що більшість з наших людей мають вищу освіту.
Українські біженці в ЄС
Нагадаємо, що в Європі, за різними оцінками, наразі перебуває як мінімум понад 5, а максимум - близько 8 мільйонів українців. Всі ці люди опинилися в ЄС через російську агресію.
Зазначимо, що переважна більшість наших переселенців досить непогано та швидко адаптуються на нових місцях. Через культурну та етнічну близькість до інших європейських народів, українці оперативно вчать мови, знаходять роботу тощо. Втім, звичайно, є й виключення, це скоріше загальний стан речей, а не конкретна статистика.
Цікаво, що дуже низький показник працевлаштованості в одній з найпопулярніших серед наших біженців країні - Німеччині. Скоріше за все, причиною цього є досить значна соціальна допомога, яку надає уряд ФРН. В цій країні можна в принципі не працювати, при цьому живучи більш-менш нормально (не голодувати), лишень отримуючи соціалку та біженські виплати.
Втім, наразі "халява", як-то кажуть, закінчується. Вже зараз в німецькому уряді лунають заклики значно зменшити допомогу біженцям, у тому числі й українським. З одного боку, тоді нашим людям стане значно складніше. З іншого ж боку, можна зрозуміти й політиків ФРН: бюджет держави не бездонний, а біженці все одно повинні працювати, як і звичайні німецькі платники податків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.