"Крим — це Україна. Крапка... Крим – це центр ваги європейської архітектури безпеки. Її повноцінне відновлення можливе лише після повної деокупації всієї території України, включно з українським півостровом"
"Наш План перемоги повністю підготовлений – усі пункти, усі ключові акценти. Найголовніше тепер – рішучість реалізувати"
“На перший погляд, “Дочка ювеліра” не має глибоких сенсів і написана просто по приколу, щоб можна було уявити себе в цій фенсі атмосфері і заслеїти на тусовці, разом з друзями. І це правда так, я дійсно уявляю собі, як дівчата включають цей трек зранку, збираючись йти по своїм справам, слухають, заряджаються на ще один найкращий день і на повторі кажуть собі у дзеркало «I’m a queen of slay». Але є інша сторона, де закладено все ж таки те, що мене тригерить”, - поділилась GRISANA.
Усім нам варто зосередитись на знаходженні балансу у нашому житті: між роботою та сім'єю, особистим та суспільним, матеріальним та духовним
У Румунії пільги для українців тепер будуть мати обмежений термін
З 1 липня 2024 року українським біженцям у Румунії фінансову допомогу на проживання призначають одноразово. При цьому термін пільг обмежено - до 3 місяців. Водночас уряд наразі не оприлюднив офіційні суми цих соціальних виплат.
Як передає dopomoha.ro, в Румунії в квітні не виділили кошти на фінансове забезпечення біженців з України. Водночас заявили, що "немає можливості оцінити дати, коли ми отримаємо запитані суми". В уряді зауважили, що допомога й надалі буде. Для українців, які мають тимчасовий захист, з 1 липня з'явилася можливість розміщуватися в таборах тимчасового проживання. Якщо статус було отримано до вказаної дати, то біженців також забезпечують низкою соціальних пільг:
Шукачі притулку зі статусом тимчасового захисту мають можливість отримати соціальні пільги по завершенню 3-місячного періоду.
Варто зауважити, що раніше українцям в Румунії виплачували 2 000 леїв на місяць (18 000) на сім'ю для покриття базових витрат плюс 750 леїв на місяць (6 800 грн) для самотніх осіб. Під час розрахунку допомоги враховували кількість членів родини, а також те, чи є неповнолітні діти.
Раніше стало відомо, шо в Польщі з жовтня 2024 року українські родини з дітьми, які мають статус біженців, зможуть отримати нову соціальну допомогу. Ці виплати надаватимуть до трьох років. У випадку труднощів з дошкільною освітою, виплати триватимуть до завершення навчального року, коли дитині виповниться чотири роки. Розмір допомоги становитиме 1,5 тис. злотих щомісяця на одну дитину, або 1,9 тис. злотих щомісяця на дитину з інвалідністю.
Також повідомлялося, що в Норвегії в 2024 році оновили правила щодо допомоги українськи біженцям. Українці там можуть отримувати 520 євро (23 746 грн) на місяць, але за умови, що вони проживають центрах приймання біженців та є зареєстрованими в Національному центрі реєстрації. Крім того, є й інші нюанси:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.