Цього дня народився іспанський співак Pitbull
Сьогодні, 15 січня, православна церква України відзначає день пам’яті Павла Фівейського. В цей день святкують іменини Герасим, Олена, Іван, Михайло, Прохор. До кінця року залишається 350 днів. А віряни уважно стежать за погодою: якщо ввечері цього дня хмарно – погода зміниться.
Павло Фівейський став першим християнським ченцем-відлюдником. Прожив в повній самотності 91 рік. Народився Павло в Єгипті. Знайшов собі притулок у невеликій печері, яку облаштував для життя. Їжу Павло отримував від птахів, які носили йому фініки та хліб. Сам він весь час проводив у молитвах.
Комбуча – це ферментований, підсолоджений напій з чорного або зеленого чаю й чайного гриба з культури бактерій і дріжджів. Його зазвичай вживають через його передбачувані користі для здоров'я. Для поліпшення смаку напою часто додають сік, спеції, фрукти тощо. Точне походження чайного гриба невідомо, хоча найбільш імовірним місцем походження є район Бохайського моря в Китаї.
Вікіпедія – це проект, присвячений створенню вільних енциклопедій всіма мовами світу. Проект розпочався створенням англомовної Вікіпедії 15 січня 2001 року. Українська Вікіпедія заснована 30 січня 2004 року.
Сьогодні складно уявити собі світ без Вікіпедії, де можна знайти енциклопедичні дані з будь-якої теми. Вікіпедія є зручним онлайн довідником, який постійно вдосконалюється і розширюється. Відзначте цей день, звернувшись до Вікіпедії за новими знаннями.
Полуничне морозиво стало популярним ще в 1813 році, коли його подали на другій інавгурації президента США Джеймса Медісона. І навіть сьогодні, поряд із ванільним і шоколадним, полуничне є одним із трьох основних смаків морозива.
У 1920-х роках в США полуничне морозиво було дуже популярним. Настільки, що навіть стали проводити конкурси на кращий рецепт домашнього полуничного морозива. Отже, має багатий історичний контекст, який підкреслює його популярність у всьому світі.
День музейного селфі запрошує всіх бажаючих відвідати музеї та зробити там селфі. Ідея Дня музейного селфі виникла у 2015 році завдяки лондонському блогеру Мару Діксону. Відвідавши кілька музеїв зі своєю дочкою, він зрозумів, що сучасна культура сприйняття мистецтва може йти рука об руку з технологіями. З того часу цей тренд поширився.
Щороку в цей день музеї по всьому світу пропонують відвідувачам можливість по-новому поглянути на виставки, зробити цікавий кадр і поділитися ним з усіма.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.