"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У Тбілісі набуває обертів акція протесту, вхід до парламенту блокують правоохоронці, що намагаються розігнати натовп
У столиці Грузії, Тбілісі, набуває обертів акція протесту проти ухвалення закону про "іноагентів". Тисячі протестувальників знову зібралися на вулицях міста після того, як закон був схвалений у другому читанні. Біля будівлі парламенту тисячі протестувальників, їх ще більше, ніж у попередні дні.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, невдовзі після початку акції протесту один із присутніх розірвав на шматки російський прапор. Це ще більше підігріло негативні емоції учасників протесту.
Ситуація на вулицях Тбілісі виявилася ще більш загрозливою, коли силовики спробували розігнати протестувальників силою. Вони використовували водомети, сльозогінний газ та гумові кулі, намагаючись зупинити та розігнати масовий мітинг. У цей час вхід до парламенту залишається заблокованим поліцією, що додає напруги всій ситуації.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2144
Багатотисячні протести проти законопроєкту, розгляд якого ініціювала "Грузинська мрія", тривають уже кілька тижнів. 30 квітня між силовиками і демонстрантами біля будівлі парламенту почалися сутички, протестувальників жорстко розганяли. Вночі 1 травня грузинський спецназ намагався жорстко розігнати демонстрантів. Силовики застосовували силу проти протестувальників та розпилювали сльозогінний газ.
Остаточне затвердження законопроєкту щодо "іноагентів" можливе в середині травня. Відомо, що процес ухвалення закону в Грузії передбачає три читання у парламенті, після чого він подається на підпис президенту. Проте президент Саломе Зурабішвілі вже заявила про свої наміри ветувати цей закон, після чого він повернеться до парламенту, де прихильникам уряду може вистачити голосів для його прийняття.
Попередній етап дебатів про закон також супроводжувався сутичками і арештами поблизу будівлі парламенту, а у середу, 30 квітня, навколо нього знову зібралися протестувальники. В ніч на 1 травня поліція застосувала проти демонстрантів перцевий спрей, сльозогінний газ і водомети, а протестувальників було затримано з застосуванням насильства.
У Європейському парламенті заявляли, що ухвалення в Грузії скандального законопроєкту ставить під загрозу євроатлантичну інтеграцію країни. Європарламент ухвалив резолюцію, в якій зазначено, що переговори про вступ Грузії до ЄС будуть під питанням, доки закон діятиме.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.