Дієта Мейо пропонує корекцію способу життя та системи харчування.
У світі існує некомерційний дослідницький центр - Mayo Clinic - який розробив дієту для всієї сім'ї. Популярний український лікар Євген Комаровський пояснив головні засади цієї системи харчування та рекомендував її усім членам родини на постійній основі.
Система стоїть на тому, що харчування є основою здоров'я та довголіття. Таке спостереження видається українському педіатру цілком логічним. Іншими словами, ми те - що ми їмо. А отже вживати в їжу варто не що попало (як от сємки, чіпси й бургери з м'ясом низької якості, запиваючи все хімозним сидром з розливайки за рогом).
Система Мейо пропонує в необмежених кількостях їсти овочі та фрукти (звісно, якщо ви не страждаєте на харчову алергію на кислоти, що містяться в тих чи інших плодах чи синдрому подразненого кишечника). За дієтою Мейо фрукти слід їсти мінімум три рази на день, а овочі - мінімум чотири.
А також потрібно вживати:
Дієта Мейо, за словами Комаровського, має дві фази. Перша триває два тижні, протягом яких людина формує правильні харчові звички. Наступна фаза триває після - як закріплення способу життя. Вона фактично безстрокова. Але це некритично, адже якраз плюс дієти й полягає в тому, що вона - НЕ на виснаження.
Педіатр пояснив, що дієта Мейо пропонує корекцію способу життя та системи харчування. Вона підійде як дітям, так і дорослим. Звісно, в кожного має бути своя система харчування, відповідно до віку та потреб.
Рекомендується ведення щоденника.
"Дієта клініки Мейо - найбільш адекватна з усих довгострокових та може стати пожиттєвою дієтою для всіх членів вашої сім'ї. Разові акції з голодуванням - це шлях в нікуди", - наголосив лікар Комаровський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.