«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Гурт представив нову версію пісні "Разные", яка тепер звучить українською та в іншому аранжуванні. Увідео можна побачити кадри, зняті шанувальниками гурту.
В Україні планують перейменувати міста та села в рамках процесу деколонізації
Україна в найближчій перспективі готується до перейменування низки міст та сіл, розташованих у різних областях країни. Серед тих, чиї назви підлягатимуть змінам, зазначені Красноград, Сєвєродонецьк і Ватутіне. Ці міста отримають відповідно назви - Берестин, Сіверськодонецьк та Багачеве.
Про це повідомляє перший заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Роман Лозинський у Facebook. Згідно з його заявою, у рамках процесу деколонізації передбачається перейменування семи міст та 44 сіл/селищ.
Серед найбільш очікуваних перейменувань зазначені наступні:
Україна продовжує позбуватися радянської спадщини й 21 березня минулого року, Верховна Рада прийняла проєкт закону, що передбачає перейменування всіх вулиць, площ та провулків з проросійськими назвами, а також знесення всіх пам'ятників, що пов'язані з росією. Міста, які мають проросійські назви, також будуть перейменовані на нові.
Ухвалений депутатами законопроєкт № 7253 передбачає "деколонізацію топоніміки". Відтак, жодних назв вулиць, міст, сіл, провулків чи парків, які пов'язані з росією, її історією чи культурою в Україні більше просто не буде.
Нагадаємо, що жителі Києва у 2023 році проголосували за перейменування семи міських об'єктів, включаючи три станції метро. Серед них була станція "Дружби народів", яку вирішили перейменувати на "Звіринецьку" на честь історичної назви місцевості. "Площа Льва Толстого" стала площею "Українських героїв", а нова станція метро "Проспект Правди" отримала назву "Варшавська".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.