Рятує шкіру від акне: найпростіший засіб, який має бути у будь-якої красуні

Ця кислота може просочуватися крізь шари шкірного сала та відмерлих клітин шкіри, руйнуючи жирні накопичення

Догляд за шкірою, саліцилова кислота, косметологія
Все про секретну силу саліцилової кислоти!

Догляд за шкірою має свою частку швидкоплинних трендів та модних інгредієнтів. Але час від часу з'являється інгредієнт зі справжньою стійкістю. Зустрічайте саліцилову кислоту, скромну, але безперечно ефективну, яка роками непомітно утримує свій статус засобу першої необхідності у домашній косметичці будь-якої красуні, пише Scmp.

Довідка. Саліцилова кислота - це жиророзчинний ексфоліант (тобто засіб для відлущування), що ефективно бореться з жирною шкірою, висипаннями та чорними цятками на ній. Вона проникає глибоко, щоб очистити пори та зменшити запалення, одночасно освіжаючи шкіру.

У той час як гліколева кислота проникає лише на поверхневе відлущування, саліцилова кислота проникає глибше, точніше впливаючи на сальні залози шкіри, пояснюють дерматологи. Саліцилова кислота проникає крізь шари шкірного сала та відмерлих клітин шкіри, руйнуючи накопичення, які закупорюють пори та провокують запалення.

Отже, для тих, хто бореться з жирною шкірою, висипаннями та чорними цятками, саліцилова кислота - це не просто черговий продукт на полиці: це незамінний, надійний союзник, невід'ємна частина догляду за собою.

Переваги її використання

Шкіра, схильна до акне, часто запалена. І саме тут проявляються протизапальні суперсили саліцилової кислоти, що зменшує почервоніння й заспокоює подразнення. Ця кислота забезпечує догляд за шкірою, еквівалентний спа.

Вона м’яко послаблює зв’язки між відмерлими клітинами шкіри, щоб допомогти їм природно відшаровуватися. Це призводить до меншої кількості висипань, більш гладкої шкіри та свіжішого кольору обличчя.

Однак, саліцилова кислота підходить не для всіх типів шкіри. Цей потужний інгредієнт найяскравіше підходить для людей з жирною або комбінованою шкірою. Ось чому правильна концентрація та частота нанесення можуть мати вирішальне значення.

Як наносити саліцилову кислоту 

Початківцям рекомендується починати з низької концентрації - близько 0,5-1 відсотка - та обмежувати використання кількома разами на тиждень. Перебільшення може призвести до подразнення, сухості та навіть ослаблення шкірного бар'єру.

Завжди починайте з тесту на невеликій ділянці шкіри! Як тільки продукт пройде тест, поступово вводьте його у свій щоденний догляд, спочатку дотримуючись кількох застосувань на тиждень.

Не забувайте про зволоження

Зволожувальний крем для підтримки балансу шкіри та сонцезахисний крем широкого спектру дії для захисту від підвищеної чутливості до сонця - вам все згодяться. 

Саліцилову кислоту можна поєднувати з гіалуроновою кислотою, щоб допомогти компенсувати будь-яку потенційну сухість, зберігаючи шкіру пружною та здоровою. Ніацинамід - ще один ідеальний помічник, який заспокоює запалення та зміцнює шкірний бар'єр.

І хоча їх не слід використовувати одночасно із саліциловою кислотою, її чергування з ретиноїдами може створити потужний режим догляду за шкірою, який бореться з акне та покращує текстуру, не перевантажуючи її.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube