“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Із Києва до Відня українці можуть подорожувати прямим рейсом Укрзалізниці. Але придбати квитки на цей потяг дуже складно
Українка у TikTok розповіла, які поневіряння їй довелось пережити, щоб придбати квитки на потяг Київ-Відень у касах вокзалу Києва. Через малу кількість квитків люди змушені займати чергу о 5 ранку.
Днями дівчина приїхала в Київ з Мюнхена. Її маршрут складався через Берлін, Варшаву та Львів. Про потяг Київ – Відень вона знала, але ніде не змогла знайти квитки. На вокзалі у Львові пасажирці пояснили, що поїзд Київ – Відень курсує щодня. Він має два вагони, 60 місць. Квитки можна купили лише в міжнародній касі.
"Приїхала в Київ о 8:30, а міжнародні каси відкриваються о 8. Квитків на поїзд на Київ – Відень вже не було. Я порахувала, що якщо 19 березня продають на 7 квітня, то 22 я отримаю квиток на 10", – розповіла вона.
Коли українка приїхала 22 березня на столичний вокзал о 7 ранку, в чотири міжнародні каси вже стояли черги по 2-5 людей.
"Виявилося, що люди приїжджають о 5 ранку зі стільцями і чекають, щоб бути першими в черзі. О 7:50 каси відкриваються, вже о 8:01 перші квитки розпродані, о 8:02 не залишилося жодного. Люди, які були третіми-четвертими в черзі, нічого не отримали. Вже о 8:05 не було жодного квитка і з Відня на Київ", – поділилася дівчина.
Вона з'ясувала, що на Київ виділяється 10-15 квитків, бо поїзд їде через Житомир, Львів – у тих містах теж продають квитки.
"Потяг, як мені розказали, дуже маленький, всередині тісно і незручно, але це був би шикарний план для мене доїхати до Мюнхена, бо з Відня туди поїзд доїжджає за 4 години", – пояснила Ірина.
Наступного ранку українка взяла таксі та вирушила на вокзал. О 5-й ранку вона вже була біля кас першою і змогла купити білет.
"Люди почали підтягуватися о 5:20, о шостій було чоловік 10. Відкрили 5 кас. Люди ледь не побилися за чергу, бо "другим" квитків вже не вистачить. На одну людину можна брати кілька квитків. Взагалі на Україну виділяється 30 квитків, які можна купити в міжнародній касі будь-якого міста", - звертає увагу вона.
Тому пасажирка радить приїжджати на вокзал не пізніше 5:30 ранку, щоб бути першими в черзі.
До слова, квитки на щоденний прямий поїзд Київ – Варшава можна придбати онлайн. Але через малу кількість вагонів та великий попит їх також дуже складно придбати.
Як раніше повідомляв Інформатор, АТ "Укрзалізниця" оголосила про внесення змін у правила перевезення пасажирів та багажу. Найбільш важливі зміни стосуються процесу повернення коштів та оформлення замовлень на перевезення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.