«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Важливо слідкувати за безпекою дітей в інтернеті
Кібербулінг — систематичне цькування та вчинення насильства за допомогою засобів електронної комунікації. Він відбувається у соціальних мережах, месенджерах та ігрових платформах. Він спрямований на залякування, провокування гніву чи приниження.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт Stop_sexтинг.
Згідно зі статистикою в Україні 29 % підлітків хоч раз ставали жертвами кібербулінгу, а 16 % були змушені пропускати через це шкільні заняття. Також більше половини опитаних вважає, що проблему кібербулінгу може вирішити сама молодь. 14 % підлітків вбачають необхідність залучення школи й ще 12 % — інтернет-провайдерів.
Міжнародна статистика наголошує на тому, що:
Кібербулінг у дитячому середовищі може виникати з різних причин:
Коли відбувається кібербулінг, то у дитини може виникнути відчуття, що її атакують всюди, навіть вдома, і порятунку немає. Наслідки можуть бути тривалими та впливати на дитину різними способами:
Булінг небезпечний для психологічного здоров’я жертв. Цькування часто призводить до депресії та інших розладів серед дітей та підлітків, у них знижується самооцінка, вони частіше думають про суїцид, а іноді справа дійсно доходить до самогубства.
Нагадаємо, в Україні запустили психологічну лінію підтримки для батьків діти, яких постраждали в інтернеті. Крім того, у соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію.
Також Інформатор писав, як дітям безпечно спілкуватись в інтернеті під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел