Головна
Україна
Події
11:01, 20 Липня
Информатор UA

Интро

У соціальних мережах поширюють фейкові акаунти з недостовірною інформацією щодо вступної кампанії. Для цього використовують логотип МОН. Про це повідомляєз посиланням на Міністерство освіти і науки України. "Останнім часом зявилося декілька Telegram-каналів і Facebook-сторінок, які частково або повністю використовують логотип Міністерства освіти і науки України. Зміст цих каналів та сторінок не відповідає дійсності, містить маніпуляції або зумисно викривлену інформацію", - йдеться у повідомленні. До прикладу, Telegram-канал "Вступ інфо" використовує логотип МОН і позиціонує себе як єдиний канал про вступ, а насправді він не має жодного стосунку до міністерства. Перелік ознак, які допоможуть швидко зрозуміти, що під виглядом нібито офіційної позиції МОН публікується фейковий контент: повністю або частково сфальсифіковане лого МОН; лише частина офіційного листа, без підпису, дати та QR-коду; посилання на неофіційні ресурси (здебільшого інші Telegram-канали); офіційні лого МОН у текстах повідомлень, що належать до компетентностей інших державних установ; інформація з термінами, які не використовуються МОН в офіційних документах; лого МОН для анонсу вебінарів та онлайн-конференцій для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, де варто оплатити сертифікат тощо. МОН не співпрацює у проєктах з організаціями, які надають платні освітні послуги та не здійснює рекламну діяльність. Перевірену інформацію можна знайти: Український центр оцінювання якості освіти посилання, МОН посилання, Єдина державна електронна база з питань освіти посилання, Інфоресурс посилання, Український державний центр міжнародної освіти посилання. МОНограм посилання. Нагадаємо, у деяких екзаменаційних центрах Польщі неможливо провести тестування. Крім того,із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школахМиколаєва. Такожписав, чивстигнуть обладнати школи укриттями до 1 вересня і хто повиненце оплачувати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію

Читать на русском
У соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію

Зміст цих каналів та сторінок не відповідає дійсності, містить маніпуляції або зумисно викривлену інформацію

У соціальних мережах поширюють фейкові акаунти з недостовірною інформацією щодо вступної кампанії. Для цього використовують логотип МОН. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство освіти і науки України

"Останнім часом з’явилося декілька Telegram-каналів і Facebook-сторінок, які частково або повністю використовують логотип Міністерства освіти і науки України. Зміст цих каналів та сторінок не відповідає дійсності, містить маніпуляції або зумисно викривлену інформацію", - йдеться у повідомленні. 

До прикладу, Telegram-канал "Вступ інфо" використовує логотип МОН і позиціонує себе як єдиний канал про вступ, а насправді він не має жодного стосунку до міністерства. Перелік ознак, які допоможуть швидко зрозуміти, що під виглядом нібито офіційної позиції МОН публікується фейковий контент:

  • повністю або частково сфальсифіковане лого МОН;
  • лише частина офіційного листа, без підпису, дати та QR-коду;
  • посилання на неофіційні ресурси (здебільшого інші Telegram-канали);
  • офіційні лого МОН у текстах повідомлень, що належать до компетентностей інших державних установ;
  • інформація з термінами, які не використовуються МОН в офіційних документах;
  • лого МОН для анонсу вебінарів та онлайн-конференцій для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, де варто оплатити сертифікат тощо.

МОН не співпрацює у проєктах з організаціями, які надають платні освітні послуги та не здійснює рекламну діяльність.

Перевірену інформацію можна знайти: 

Нагадаємо, у деяких екзаменаційних центрах Польщі неможливо провести тестування. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва.

Також Інформатор писав, чи встигнуть обладнати школи укриттями до 1 вересня і хто повинен це оплачувати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.