“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Задача батьків — навчити дітей безпечно користуватися інформацією та відповідально до неї ставитися
Війна йде не лише безпосередньо на полі бою, вона йде і в інтернеті. Фейки, вкиди, збір інформації — це все знаряддя цієї війни. Тож важливо навчити дітей правильно реагувати на них. Особливо вразливими до ворожих інформаційних атак зараз є діти та підлітки, що багато часу проводять в інтернеті, але через свій вік ще не завжди можуть розпізнати загрозу.
Про це повідомила уповноважена президента України з безбар'єрності Тетяна Ломакіна, передає Інформатор.
Кілька правил безпеки інтернет-спілкування під час війни:
"Не бійтесь розмовляти з дітьми на важкі теми, вони й без того бачать та чують більше, ніж здається батькам", - наголосила Ломакіна.
Нагадаємо, у соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію. Крім того, в Україні до процесу допиту дітей, які постраждали від насильства залучать психологів.
Також Інформатор писав, як діяти, якщо ви стали свідком незаконного вивезення дітей на окуповану територію або рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.