Головна
Україна
Події
10:01, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні розпочинає роботу безкоштовна консультаційна психологічна лінія підтримки для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті. Про це повідомляєІнформатор. Час в мережі це не тільки про розваги, спілкування та навчання. Часом це про загрози, які є зовсім поруч. Діти можуть легко втратити пильність та стати заручником неприємної ситуації, яка трапилась в мережі, особливо під час війни.Багато родин залишились без роботи або фінансових збережень. Це може наштовхнути дітей до пошуку можливостей заробити "легкі гроші" в мережі, наприклад, через створення інтимного контенту чи допомогу окупантам. Поліцейські все частіше фіксують випадки залучення дітей російськими військовими до незаконної діяльності в інтернеті. Важливо. Це є злочином і карається позбавленням волі на строк до 15 років ст. 111 та 113 Кримінального кодексу України. Притягнення до відповідальності настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках з 14 років.Однією із задач дорослих зараз є не лише офлайн-безпека дітей, а й онлайн-безпека. Саме тому ви можете скористатисьпсихологічними консультаціями. У якому випадку варто звернутися за консультацією якщо дитина зіштовхнулась в інтернеті з погрозами чи шантажем, вимаганням інтимних фото у дітей та підлітків, розповсюдженням приватних фото та відео неповнолітніх іншими користувачами, кібербулінг. Діти та батьки можуть напряму звернутися за допомогою насайті (внизу головної сторінки), заповнити анкету та отримати психологічну підтримку спеціаліста. Команда проєкту зв'яжеться з вами та разом ви оберете зручний час. Консультація триватиме 30-60 хвилин, ці розмови є конфіденційними та безкоштовними. Разом з психологом ви знайдете рішення кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків та захисту дитини в інтернеті. Нагадаємо, у соцмережахпоширюють фейкові акаунти з інформацієюпро вступну кампанію. Крім того,в Українідо процесу допиту дітей, які постраждали від насильствазалучать психологів. Такожписав, як дітям безпечно спілкуватись в інтернеті під час війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

В Україні запустили психологічну лінію підтримки для батьків діти, яких постраждали в інтернеті

Читать на русском
В Україні запустили психологічну лінію підтримки для батьків діти, яких постраждали в інтернеті

Час в мережі — це не тільки про розваги, спілкування та навчання

В Україні розпочинає роботу безкоштовна консультаційна психологічна лінія підтримки для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.

Про це повідомляє Інформатор.

Час в мережі — це не тільки про розваги, спілкування та навчання. Часом це про загрози, які є зовсім поруч. Діти можуть легко втратити пильність та стати заручником неприємної ситуації, яка трапилась в мережі, особливо під час війни. Багато родин залишились без роботи або фінансових збережень.

Це може наштовхнути дітей до пошуку можливостей заробити "легкі гроші" в мережі, наприклад, через створення інтимного контенту чи допомогу окупантам. Поліцейські все частіше фіксують випадки залучення дітей російськими військовими до незаконної діяльності в інтернеті. Важливо. Це є злочином і карається позбавленням волі на строк до 15 років ст. 111 та 113 Кримінального кодексу України. Притягнення до відповідальності настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках – з 14 роківОднією із задач дорослих зараз є не лише офлайн-безпека дітей, а й онлайн-безпека. Саме тому ви можете скористатись психологічними консультаціями. 

У якому випадку варто звернутися за консультацією

  • якщо дитина зіштовхнулась в інтернеті з погрозами чи шантажем,
  • вимаганням інтимних фото у дітей та підлітків,
  • розповсюдженням приватних фото та відео неповнолітніх  іншими користувачами,
  • кібербулінг.

Діти та батьки можуть напряму звернутися за допомогою на сайті (внизу головної сторінки), заповнити анкету та отримати психологічну підтримку спеціаліста. Команда проєкту зв'яжеться з вами та разом ви оберете зручний час. Консультація триватиме 30-60 хвилин, ці розмови є конфіденційними та безкоштовними. Разом з психологом ви знайдете рішення кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків та захисту дитини в інтернеті.

Нагадаємо, у соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію. Крім того, в Україні до процесу допиту дітей, які постраждали від насильства залучать психологів.

Також Інформатор писав, як дітям безпечно спілкуватись в інтернеті під час війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.