"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Час в мережі — це не тільки про розваги, спілкування та навчання
В Україні розпочинає роботу безкоштовна консультаційна психологічна лінія підтримки для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.
Про це повідомляє Інформатор.
Час в мережі — це не тільки про розваги, спілкування та навчання. Часом це про загрози, які є зовсім поруч. Діти можуть легко втратити пильність та стати заручником неприємної ситуації, яка трапилась в мережі, особливо під час війни. Багато родин залишились без роботи або фінансових збережень.
Це може наштовхнути дітей до пошуку можливостей заробити "легкі гроші" в мережі, наприклад, через створення інтимного контенту чи допомогу окупантам. Поліцейські все частіше фіксують випадки залучення дітей російськими військовими до незаконної діяльності в інтернеті. Важливо. Це є злочином і карається позбавленням волі на строк до 15 років ст. 111 та 113 Кримінального кодексу України. Притягнення до відповідальності настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках – з 14 років. Однією із задач дорослих зараз є не лише офлайн-безпека дітей, а й онлайн-безпека. Саме тому ви можете скористатись психологічними консультаціями.
У якому випадку варто звернутися за консультацією
Діти та батьки можуть напряму звернутися за допомогою на сайті (внизу головної сторінки), заповнити анкету та отримати психологічну підтримку спеціаліста. Команда проєкту зв'яжеться з вами та разом ви оберете зручний час. Консультація триватиме 30-60 хвилин, ці розмови є конфіденційними та безкоштовними. Разом з психологом ви знайдете рішення кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків та захисту дитини в інтернеті.
Нагадаємо, у соцмережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію. Крім того, в Україні до процесу допиту дітей, які постраждали від насильства залучать психологів.
Також Інформатор писав, як дітям безпечно спілкуватись в інтернеті під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.