Головна
Україна
Події
08:55, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Зранку 1 жовтня росіяни обстріляли Миколаїв. Ракета влучила у житловий будинок. В результаті удару зруйновані квартири на 5 та 4 поверхах. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що на місто випустили ракети "С-300". Крім будинку також постраждали автівки, які були припарковані у дворі. У навколишніх будинках повилітали вікна. На щастя, ніхто з жителів не постраждав. "Наразі на місці працюють комунальники. Вони прибирають територію від уламків і сміття та розчищають дорогу. Проїзд вулицею поки що перекритий", - пише мер. Наслідки удару Постраждали автомобілі Працюють комунальники Попередня атака на Миколаїв Заголови Миколаївськоїобласної військової адміністрації Віталія Кіма, у ніч на 30 вересня між Південноукраїнським та Вознесенським чули вибухи. Згодом пролунало ще сім вибухів, два з них за містом.він повідомив, щоокупанти двома ракетами атакували спальний житловий район. Однапотрапила у багатоповерхівку. Нагадаємо, російськіокупанти обстрілялиЗапоріжжя. Крім того,перекинула в Херсонську область близько двох тисячмобілізованих з Криму. Такожписав, щоперехопила розмову окупантів про втечуз Ізюма. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Росіяни вдарили ракетами по Миколаєву: наслідки удару

Читать на русском

Ракети випустили близько 5 ранку

Читать на русском
Росіяни вдарили ракетами по Миколаєву: наслідки удару

Ракети випустили близько 5 ранку

Зранку 1 жовтня росіяни обстріляли Миколаїв. Ракета влучила у житловий будинок. В результаті удару зруйновані квартири на 5 та 4 поверхах.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що на місто випустили ракети "С-300". Крім будинку також постраждали автівки, які були припарковані у дворі. У навколишніх будинках повилітали вікна. На щастя, ніхто з жителів не постраждав.

"Наразі на місці працюють комунальники. Вони прибирають територію від уламків і сміття та розчищають дорогу. Проїзд вулицею поки що перекритий", - пише мер.

Наслідки удару

Постраждали автомобілі
Працюють комунальники

Попередня атака на Миколаїв 

За інформацією голови Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, у ніч на 30 вересня між Південноукраїнським та Вознесенським чули вибухи. Згодом пролунало ще сім вибухів, два з них за містом. Пізніше він повідомив, що окупанти двома ракетами атакували спальний житловий район. Одна ракета потрапила у багатоповерхівку. 

Нагадаємо, російські окупанти обстріляли Запоріжжя. Крім того, росія перекинула в Херсонську область близько двох тисяч мобілізованих з Криму.

Також Інформатор писав, що розвідка перехопила розмову окупантів про втечу з Ізюма.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.