Головна
Україна
11:36, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Два російських військовослужбовці обговорили відступ своїх військ від Ізюму, що на Харківщині. Окупанти також розповіли про втрату значної кількості техніки. За їх словами, вони здали 30 сіл від Ізюма до Куп’янська.  Відповідну розмову перехопила українська розвідка. При відступі з Ізюма російські війська кинули багато військової техніки. "Ми нещодавно Білгородку залишили, в оточенні там потрапили. Тиждень сиділи. Біля Ізюма скупчення було, вони відступили прямо до Куп’янська. Залишали всі – Півонії, далекобійні 152-і, 72-ки, 90-ті (танки) кинуті. Камази, Торнадо", – каже окупант. Також він говорить, що окупанти, коли бігли хоча б підірвали всю техніку. За його словами, росіяни здали 30 сіл. Від Ізюма до Куп’янська все здали. Окупанти обговорюють, як володя (путін) замутив референдум у чотирьох областях України. "Якщо в склад росії увійдуть, то хохли виходить на нашій території. Це вже буде війна і якраз мобілізація", - говорить російській військовий. За їх словами, до них в рамках "часткової" мобілізації знову перекинуть алкоголіків. Насправді ж, як вони говорять у рф загрібають усіх, а тим, хто уникає світить від трьох до десяти років ув'язнення. За здачу в полон від трьох до п'яти років. Окупанти згадали і про заробітчан, у яких є російська прописка і вони вважаються громадянами рф.  "Вони тікають з країни, квитки розібрані", - говорить окупант.    Потужний контрнаступ у Харківській області  Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. Зараз у звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги.  На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Особовому складу підрозділів так званої "ДНР", що донедавна дислокувались в Ізюмі, довелося відступити на 60 кілометрів від міста, через відсутність поповнення боєкомплекту та палива. Їхні родичі шоковані розповідями про наступ України, оскільки в російських ЗМІ озвучується зворотна інформація – про успішний наступ рашистів.  Нагадаємо, у Криму росіяни провели часткову передислокацію. Крім того, Кремль хоче відправити на війну проти України першокурсників.  Також Інформатор писав, що найбільше розчарує українців після війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кидали Піони, Камази і Торнадо: розвідка перехопила розмову окупантів про втечу з Ізюма

Читать на русском

Росіяни втратили контроль над селами від Ізюма до Куп’янська

Читать на русском
Кидали Піони, Камази і Торнадо: розвідка перехопила розмову окупантів про втечу з Ізюма

Росіяни втратили контроль над селами від Ізюма до Куп’янська

Два російських військовослужбовці обговорили відступ своїх військ від Ізюму, що на Харківщині. Окупанти також розповіли про втрату значної кількості техніки. За їх словами, вони здали 30 сіл від Ізюма до Куп’янська. 

Відповідну розмову перехопила українська розвідка. При відступі з Ізюма російські війська кинули багато військової техніки.

"Ми нещодавно Білгородку залишили, в оточенні там потрапили. Тиждень сиділи. Біля Ізюма скупчення було, вони відступили прямо до Куп’янська. Залишали всі – Півонії, далекобійні 152-і, 72-ки, 90-ті (танки) кинуті. Камази, Торнадо", – каже окупант.

Також він говорить, що окупанти, коли бігли хоча б підірвали всю техніку. За його словами, росіяни здали 30 сіл. Від Ізюма до Куп’янська все здали. Окупанти обговорюють, як володя (путін) замутив референдум у чотирьох областях України.

"Якщо в склад росії увійдуть, то хохли виходить на нашій території. Це вже буде війна і якраз мобілізація", - говорить російській військовий.

За їх словами, до них в рамках "часткової" мобілізації знову перекинуть алкоголіків. Насправді ж, як вони говорять у рф загрібають усіх, а тим, хто уникає світить від трьох до десяти років ув'язнення. За здачу в полон від трьох до п'яти років. Окупанти згадали і про заробітчан, у яких є російська прописка і вони вважаються громадянами рф. 

"Вони тікають з країни, квитки розібрані", - говорить окупант. 

 

Потужний контрнаступ у Харківській області 

Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. Зараз у звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. 

На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Особовому складу підрозділів так званої "ДНР", що донедавна дислокувались в Ізюмі, довелося відступити на 60 кілометрів від міста, через відсутність поповнення боєкомплекту та палива. Їхні родичі шоковані розповідями про наступ України, оскільки в російських ЗМІ озвучується зворотна інформація – про успішний наступ рашистів. 

Нагадаємо, у Криму росіяни провели часткову передислокацію. Крім того, Кремль хоче відправити на війну проти України першокурсників. 

Також Інформатор писав, що найбільше розчарує українців після війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.