"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Схоже, що Москва тепер підтримує не суданських повстанців, а Збройні сили країни
Росія та Судан найближчим часом можуть домовитись про співпрацю в оборонній сфері. Зокрема очікується, що дві країни підпишуть угоду про обмін зброєю в російському логістичному хабі в Порт-Судані на Червоному морі. Делегація військовослужбовців Збройних сил Судану невдовзі вирушить до Росії.
Помічник головкома ЗС Судану Ясір Аль-Атта 25 травня зазначав, що мета поїздки - підписання угоди про обмін "життєво важливим озброєнням та боєприпасами". Водночас суданський представник описав майбутній логістичний центр як "не зовсім військову базу". Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) від 28 травня.
"Росія може підписати угоду зі Збройними силами Судану про обмін зброєю дл російського логістичного центру в Порт-Судан на Червоному морі", - йдеться у повідомленні.
За даними аналітиків, один з відомих прокремлівських воєнкорів 27 травня стверджував, що Збройні сили Судану змогли повернути собі кілька районів столичного міста Хартум завдяки поставкам іранських безпілотників. Тим часом заступник міністра закордонних справ Росії і спеціальний представник президента Росії в Африці і на Близькому Сході Михайло Богданов зустрівся з фактичним главою Судану, генералом Абдель Фаттахом аль-Бурханом і кількома іншими суданськими офіційними особами під час дводенного візиту до країни 28 і 29 квітня.
Інститут вивчення війни вже оцінював, що Росія, можливо, змінить сторону підтримки у громадянській війні в Судані, щоб підтримати Збройні сили Судану і створити свою військово-морську базу в Червоному морі. Військові аналітики вважають, що російська підтримка суданської влади, а не повстанців, принесла б велику користь Ірану, оскільки вона зблизила б російську і іранську політику і стратегію в регіоні.
В березні видання The Wall Street Journal писало, як спецпризначенці ГУР беруть участь у бойових діях в Судані проти повстанців та військових формувань Росії. Таким чином Київ прагнув підірвати військові та економічні операції РФ за кордоном. Україна погодилась допомогти африканській державі після того, як вона таємно передавала зброю Києву на тлі повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.
За даними ЗМІ, військовий правитель Судану Абдель Фаттах аль-Бурхан звернувся по допомогу до президента України Володимира Зеленського. Вже за кілька тижнів українські бійці були там. У свою чергу голова української воєнної розвідки Кирило Буданов заявляв, що Україна буде діяти проти своїх ворогів "у будь-якій точці земної кулі".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.