У Росії горить порт "Азов", через який відвантажують більше всього краденого українського зерна

Читать на русском

У порту спалахнула транспортна стрічка в зерновому терміналі, повідомляють російські ЗМІ

Читать на русском
У Росії горить зерновий термінал
Пожежа на зерновому терміналі у Росії

У порту спалахнула транспортна стрічка в зерновому терміналі, повідомляють російські ЗМІ

У порту "Азов" в Ростовській області Росії сталася пожежа на території зернового терміналу. Пожежа, яка охопила зерновий термінал, спалахнула через пожежу на транспортній стрічці. Це сталося 27 травня. 

Про інцидент повідомляють російські ЗМІ. Як пише радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, ймовірно пожежа відбулася на терміналі, через який найбільше вантажать вкрадене українське зерно з окупованих територій нашої країни.

"Саме через цей термінал вантажиться більшість краденого українського зерна. Очікуємо на версію про технічну несправність. То міст залізничний раптом під атакою судна. То зерновий термінал. Просто співпало в одному порту", - пише Андрющенко.

Тим часом у соцмережах з'явилися кадри пожежи. На відео з зернового терміналу порту валить чорний густий дим. Причина пожежі поки що невідома.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2462

Крадіжка українського зерна росіянами

Після початку повномасштабного вторгнення Росія захопила частину українських територій. Зокрема, окупанти активно вивозять зерно з цих територій і продають його іншим країнам. За даними західних ЗМІ, зерно перевозять через Крим, і основними покупцями є країни Близького Сходу.

Тим часом війна Росії проти України спонукає фермерів "оптимізувати" оподаткування зерна, в результаті чого близько 40% врожаю зернових уникає його. За останні два роки через махінації Україна недоотримала близько 3 мільярдів доларів надходжень.

Також ми писали, що Євросоюз досяг попередньої домовленості з Європарламентом про продовження пільгової торгівлі з Україною на рік, до червня 2025 року. Це означає, що українські товари будуть безмитно надходити на ринок ЄС, проте з новими обмеженнями на сільськогосподарську продукцію. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.