Любов — не завжди про гучні слова. Іноді вона ховається в «доброго ранку», у спільній музиці та тиші. У моментах, коли поруч «твоя» людина — і цього достатньо. «НА БЗ» — саме про такий стан.
Після ордену на арешт російський диктатор запевняє, що його країна поважає статут ООН і міжнародне право
Росія нібито готова до "політико-дипломатичного врегулювання". Принаймні так президента рф цитують на сайті Кремля. Відповідну заяву опубліковано на сайті Кремля.
"Зміни планів" в путіна почали фіксувати напередодні візиту лідера Китаю Сі Цзіньпіна до росії. Відвідини заплановані на 20-22 березня.
"Як і китайські друзі, ми виступаємо за неухильне дотримання статуту ООН, повагу норм міжнародного права, зокрема гуманітарного. Прихильні принципу неподільності безпеки, який грубо порушується блоком НАТО. Глибоко стурбовані безвідповідальними і просто небезпечними діями, здатними підірвати глобальну ядерну безпеку. Не сприймаємо нелегітимні односторонні санкції, які мають бути скасовані", - заявив Путін.
Відтак тепер російський диктатор запевняє, що його країна відкрита до політико-дипломатичного врегулювання "української кризи" і бідкається, що зробити це раніше не могли не через їх вину.
"Росія відкрита до політико-дипломатичного врегулювання української кризи. Однак ще у квітні 2022 року мирні переговори були припинені аж ніяк не нами. Майбутнє мирного процесу залежить виключно від готовності до серйозної розмови з урахуванням геополітичних реалій, що склалися", — цинічно заявив диктатор.
До всього, путін також привітав готовність Китаю "зіграти конструктивну роль" у врегулюванні війни. Ба більше, навіть подякував Китаю за нібито "виважену лінію КНР у зв'язку з подіями, що відбуваються в Україні, за розуміння їхньої передісторії та справжніх причин". Також російський диктатор запевняє, що нині обидві країни нібито "послідовно працюють в інтересах створення рівноправної, відкритої, інклюзивної, не спрямованої проти третіх країн системи безпеки в регіоні та світі загалом".
24 лютого китайське Міністерство закордонних справ опублікувало так званий "мирний план" зі своїми ідеями щодо врегулювання війни Росії проти України. Оприлюднений документ складається з 12 пунктів. Тоді, президент України зауважував, що у представленому "плані" є пункти, які збігаються з інтересами України. Однак є думки, з якими очільник держави погоджуватися не збирався.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Путіна чекають в Гаазі. Напередодні, 17 березня, міжнародний кримінальний суд Гааги нарешті видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Його разом з Марією Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента рф з прав дитини підозрюють у незаконній депортації українських дітей до росії.
При цьому військовий експерт Олег Жданов назвав рішення про видачу ордера "епохальною подією" й запропонував другу путіна главі КНР Сі Цзіньпіню, особисто привести міжнародний ордер на арешт для президента рф.
Тим часом, у Кремлі вже підбирають заміну путіну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.