«ПСЖ» на виїзді обіграв «Баварію», «Челсі» впорався з «Порту» у чвертьфіналах Ліги чемпіонів

Поєдинки 1/4 фіналу відбудуться 13 і 14 квітня.

«Баварія» під акомпанемент снігопаду програла «ПСЖ» в результативному матчі. «Челсі» без особливих проблем переміг «Порту», забивши по м'ячу в кожному з таймів.

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 7 квітня, відбулися два матчі 1/4 розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. На полі стадіону «Альянц Арена» в Мюнхені відбувся матч, який повторював фінал турніру в сезоні 2019/20. Переможець Ліги чемпіонів «Баварія» приймала «ПСЖ».

Команди грали в таких складах:

Баварія: Нойер, Павар, Зюле, Алаба, Ернандес, Кіммі, Горецький, Зане, Мюллер, Коман, Ерік Максім Шупо-Мотінг.

Запасні: Нюбель, Канада, Девіс, Боатенг, Сарр, Мусіала, Мартінес.

ПСЖ: Навас, Дагба, Маркіньос, Кімпембе, Діалло, Гейє, Данило, Дракслер, Ді Марія, Неймар, Мбаппе.

Запасні: Летіли, Ріко, Баккер, Камара, Керера, Пембеле, Жарбі, Рафінья, Еррера, Сарабія, Кін, Нажера.

Німеччину наразі накрили снігопади, і футболісти в повній мірі відчули на собі примхи весняної погоди. На другій хвилині після подачі кутового Ерік Максім Шупо-Мотінг головою пробив у поперечину. А в атаці у відповідь «ПСЖ» відкрив рахунок. Удар Мбаппе припав прямо в Нойєра, але від рук голкіпера «Баварії» м'яч опинився в сітці. Господарі відповіли своїм моментом на 9-й хвилині. Мюллер пробив, а Навас забрав м'яч у руки.

«Баварія» посилила тиск на ворота суперника, і Навас відбив небезпечні удари Горецького та Павар на 19-й і 20-й хвилинах відповідно. Здавалося «Баварія» взяла гру під свій контроль, але на 28-й хвилині «ПСЖ» забив другий м'яч. Неймар зробив закид, Маркіньос уникнув офсайду, і ударом в правий кут реалізував вихід один на один з Нойером.

Господарі відіграли один м'яч на 37-й хвилині. Павар справа навісив в штрафну, а Ерік Максім Шупо-Мотінг головою відправив ігровий снаряд у сітку. На першій компенсованій хвилині Навас виручив команду, не дозволивши Мюллеру відправити м'яч під поперечину воріт «ПСЖ».

На 52-й хвилині гравці «Баварії» у своєму штрафному подарували м'яч Неймара, але Нойер відбив удар гравця «ПСЖ», а після добивання, Девіс виніс м'яч з лінії воріт. Через хвилину вже Навас продемонстрував свій клас, відбивши удари Павар і Алаби.

На 60-й хвилині Кіммі подав зі штрафного, а вискочив з-за спин захисників Мюллер ударом головою зрівняв рахунок. Але через 8 хвилин «ПСЖ» знову повів у рахунку. Мбаппе зліва увійшов до штрафної і замість напрошується обвідним ударом у дальній кут пробив в ближній. Нойер до такого розвитку подій виявився не готовий і навіть не зреагував на удар.

В кінці матчу «Баварія» пішла в чергову атаку. На 86-й хвилині Алаба пробив поруч з дальньою стійкою, а через хвилину Мюллер трохи не влучив у правий нижній кут воріт Наваса. «ПСЖ» виграв, витиснувши максимум зі своїх моментів. З чотирьох ударів в створ воріт «Баварії» три стали результативними.

У паралельному матчі зустрілися «Порту» і «Челсі». Поєдинок проходив на нейтральному полі в Севільї. Суперники вийшли на поле в таких складах:

Порту: Марчесін, Манафа, мбембе, Пепе, Зайду, Груйіч, Урібе, Корона, Отава, Марега, Луїс Діас.

Запасні: Клаудіо Рамос, Діого Лейте, Лоум, Ромаріо Баро, Жоао Маріо, Феліпе Андерсон, Тоні Мартінес, Еванілсон, Нану, Сарр, Фабіо Вієйра, Франсиско Консейсао.

Челсі: Менді, Рюдігер, Крістенсен, Аспілікуета, Ковачич, Жоржина, Чіллуелл, Джеймс, Вернер, Хаверц, Маунт.

Запасні: Кепа, Кабальєро, Алонсо, Тьяго Сілва, Канте, Абрахам, Пулішіч, Зума, Жиру, Хадсон-Одоі, Зійеш, Емерсон.

Перший реальний небезпечний момент створили номінальні господарі. Урібе з лінії штрафного пробив поруч з дев'яткою. Воротар «Челсі» Менді лише проводив м'яч поглядом, і будь гравець «Порту» трохи точніше, то рахунок в матчі міг змінитися. На 23-й хвилині Зайду після кутового пробив над поперечиною з лінії воротарського.

Однак рахунок відкрили гравці лондонського клубу, забивши першим ударом по воротах суперника. На 32-й хвилині Маунт на розвороті прибрав Зайду і точно пробив під ліву штангу воріт «Порту».

В кінці першого тайму «Порту» міг зрівняти рахунок. Спершу удар Корони в нижній кут заблокував Аспілікуета, а потім Менді відбив удар Пепе головою.

На початку другого тайму Менді коліном відбив удар Марегі в дальній кут. На 57-й хвилині Луїс Діас з лінії штрафного пробив поруч з дальньою стійкою. Наступних гольових моментів довелося чекати більше 20-ти хвилин, і створили їх гравці «Челсі». На 84-й хвилині Пулішіч потрапив в каркас воріт. Через хвилину Корона подарував м'яч супернику, Чіллуелл вийшов один на один, обіграв воротаря і катнув м'яч у порожні ворота. Домашня поразка 0: 2 залишає «Порту» чисто теоретичні шанси на подолання лондонського бар'єру.

Матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, зіграні 7 квітня:

• Баварія - ПСЖ 2: 3 (Ерік Максім Шупо-Мотінг, 37, Мюллер, 60 - Мбаппе, 3, 68, Маркіньос, 28);
  • Порту - Челсі 0: 2 (Маунт, 32, Чіллуел, 85).

У четвер, 8 квітня відбудуться матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати перших поєдинків 1/4 фіналу розіграшу Ліги Чемпіонів,про події в матчах 20-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги .