RU
Головна
Україна
Події
16:13, 23 Липня
Информатор UA

Интро

Зловмисник, який сьогодні захопив у заручники полковника поліції в Полтаві, відпустив його і втік в лісопосадку.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу поліції Полтавської області.«Зловмисник посеред дороги покинув авто і зник в лісопосадку. Зараз триває спецоперація із затримання небезпечного озброєного злочинця. Заручник звільнений. Він неушкоджений», - йдеться в повідомленні.Як писав Інформатор, захоплення заручника в Полтаві здійснив місцевий житель Роман Скрипник. Раніше він був судимий за дрібні злочини.Скрипник вимагає, щоб його звільнили від кримінальної відповідальності, яка йому загрожує за скоєні раніше злочини.Силовики кажуть, що за це він отримає ще більший термін.Також повідомлялося, що викрадач із заручником їдуть в бік Києва, але потім цю інформацію спростували.Ситуація сталася сьогодні вранці в Полтаві. Біля будівлі полтавського суду поліціянти намагалися затримати Скрипника, підозрюваного в незаконному заволодінні автомобілем. Він не піддався силовикам і під час затримання дістав гранату, яку погрожував підірвати, і взяв в заручники поліцейського.Більше інформації про те, що відбувається читайте по тегу: ситуація в Полтаві.

Полтавський викрадач кинув заручника і втік в лісопосадку

Читать на русском
Полтавський викрадач кинув заручника і втік в лісопосадку

Заручник не постраждав

Зловмисник, який сьогодні захопив у заручники полковника поліції в Полтаві, відпустив його і втік в лісопосадку.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу поліції Полтавської області.

«Зловмисник посеред дороги покинув авто і зник в лісопосадку. Зараз триває спецоперація із затримання небезпечного озброєного злочинця. Заручник звільнений. Він неушкоджений», - йдеться в повідомленні.

Як писав Інформатор, захоплення заручника в Полтаві здійснив місцевий житель Роман Скрипник. Раніше він був судимий за дрібні злочини.

Скрипник вимагає, щоб його звільнили від кримінальної відповідальності, яка йому загрожує за скоєні раніше злочини.

Силовики кажуть, що за це він отримає ще більший термін.

Також повідомлялося, що викрадач із заручником їдуть в бік Києва, але потім цю інформацію спростували.

Ситуація сталася сьогодні вранці в Полтаві. Біля будівлі полтавського суду поліціянти намагалися затримати Скрипника, підозрюваного в незаконному заволодінні автомобілем. Він не піддався силовикам і під час затримання дістав гранату, яку погрожував підірвати, і взяв в заручники поліцейського.

Більше інформації про те, що відбувається читайте по тегу: ситуація в Полтаві.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.