“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У разі відмови студентам погрожують виключенням
На фоні значних втрат у війні проти України росіяни активно залучають до лікування поранених військовослужбовців ЗС рф студентів-медиків з тимчасово окупованих територій. При цьому студентам погрожують відрахуванням та переслідуваннями за відмову надавати медичну допомогу окупантам.
Про незаконну медичну практику студентів так званих "медучилищ" повідомили у Центрі Нацспротиву. При цьому там наголошують, що відмовитись від "практики" неможливо. Студентам погрожують відрахуванням, з ними проводять так звані "профілактичні бесіди" ФСБ, чітко даючи зрозуміти, що розголошення будь-якої інформації щодо втрат російської армії загрожує переслідуванням. Кожен студент перед практикою проходить так званий "інструктаж".
Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який надає право студентам, які проживають на тимчасово окупованій території України, на проходження атестації для визнання результатів навчання. Цей законопроєкт є важливим кроком у забезпеченні права українських студентів на освіту, яке було порушено внаслідок російської агресії. Він дасть можливість студентам, які змушені були перервати навчання на окупованих територіях, продовжити його в українських вишах.
Атестація буде проводитися за процедурою, затвердженою Кабміном. Вона включатиме співбесіду з представником вишу, перевірку навчальних матеріалів та виконання практичних завдань.
Право на проходження атестації надаватиметься незалежно від дати здобуття освіти. Під час атестації можуть бути зараховані кредити ЄКТС обсягом не більше ніж 75% від загального обсягу освітньої програми.
Атестація не буде проводитися для спеціальностей, перелік яких затверджуватиме Кабінет Міністрів України. Також не будуть визнаватись результати навчання на магістерських програмах, окрім програм підготовки магістрів медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, та освіта на рівні доктора філософії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.