“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Російська влада скоротила постачання гуманітарної допомоги у місто Рубіжне, а склади з гуманітаркою спорожніли
На тимчасово окупованій Луганщині у місті Рубіжному спорожніли склади з гуманітарною допомогою. Російські загарбники не завозять нових харчів та не поповнюють їх запаси. Окрім цього, росіяни вдались до залучення не менше 70% учнів шкіл регіону до програм обмінів з російськими навчальними закладами.
Про це написав начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці. За його словами, жителям окупованого населеного пункту не вистачає гуманітарної допомоги й люди, які там залишились, скаржаться на її відсутність.
"Ще на початку листопада рубіжани в окупації скаржилися на значне зменшення гуманітарної допомоги з боку росіян. Минув майже місяць – склади залишаються порожніми. Після завершення так званих перших виборів продукти харчування для роздачі до міста загарбники не завозили. Залишки картоплі видають виключно обмеженій кількості пільговиків", - зазначив він.
Попри те, що росіяни погано ставляться до базових потреб населення, яке вони узяли в заручники, вони також почали практикувати переселення жителів Луганщини. Окупанти застосували новий спосіб відрядження дітей до росії. А саме так звані "програми обмінів". До відділів освіти на ТОТ надійшли укази від російської влади стосовно залучення не менше 70% від усіх здобувачів освіти до цих державних програм.
"Тобто вони мають приєднатися до поїздок на РФ й брати участь в пропагандистських конкурсах. Навіть до освітньої програми першокласників включили відповідний конкурс малюнків", - додав Артем Лисогор.
Окрім того, що російські військові вже спричинили гуманітарну катастрофу на Луганщині, вони продовжують нищити українські селища та райони, які ще знаходяться не під їх контролем. Так, протягом 18 листопада, росіяни завдали авіаційних ударів по Білогорівці Луганської області. Також були атаки й на Макіївку та Невське Луганської області. У цей день російські підрозділи не здійснювали штурми, а лише гатили снарядами по населених пунктах.
19 листопада та у ніч на 20 листопада армія рф обстрілювала прилеглі території поблизу деокупованих сіл Красноріченської громади, а також села Невське. Також обстрілювали Білогорівку. Воїни ЗСУ міцно тримали оборони в Серебрянському лісі. По позиціях наших військових було завдано ударів з авіації. Загалом по Луганщині окупанти здійснили 12 обстріли та випустили 123 снаряди загалом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.