"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Китай постачає досконаліші технології та обладнання, що витягнути з кризи важку промисловість рф
За минулий рік китайські компанії різко наростили свою діяльність, використовуючи інженерів, будівельників та обладнання, щоби підтримати російську важку промисловість під час війни. Підприємства рф переорієнтовуються на імпорт механічного обладнання та пристроїв із КНР, за 10 місяців 2023 року він зріс на 79 %, до 20,3 мільярда доларів. Металургійна галузь перебувала у важкому стані після запровадження заборон на експорт деяких категорій товарів, адже, на відміну від видобутку нафти та газу, важку промисловість давно не модернізували.
У 2023 році будівництво різко інтенсифікувалося, повідомляє Bloomberg. До Китаю по допомогу звернулися найбільша гірничодобувна компанія рф ПАТ «Магнітогорський металургійний комбінат», ПАТ «ГМК «Норільський нікель», ПАТ «Северсталь», ПАТ «Юнайтед Ко Русал Інтернешнл» та інші. Пекін, як і раніше остерігається західних санкцій, але неухильно нарощує вартість підписаних контрактів.
Китай уникає прямої військової підтримки, рф, заявляючи про нейтралітет. Щоб не потрапляти під санкції китайські банки навіть обмежили свою співпрацю з рф. Це не заважає всіляко допомагати кремлю, як то рекордно нарощувати експорт верстатів для російського ВПК.
За останні два роки росія різко наростила експорт газу та нафти до Китаю за пільговими цінами, водночас зріс імпорт високотехнологічної продукції, адже китайські фірми заполонили ніші, які раніше займали західні компанії. Водночас зростають антикитайські настрої, адже перетворення рф на сировинний придаток Пекіну очевидне для багатьох і ця залежність лише зростає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.