Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Понтифік назвав свою промову до російської молоді "погано сформульованою"
Папа Римський нарешті наважився прокоментувати компліменти росії, які він зробив наприкінці серпня. Франциск заявив, що у його словах про "велику матінку-росію" не було політичного підтексту.
Його слова 4 серпня процитувало видання Reuters. Зазначається, що Папа мав на увазі велику культурну спадщину й зовсім не думав про політичну. Він просто хотів нагадати російській молоді "про красу та глибину російської культури, яка не повинна бути скасована через політичні проблеми".
"Я не думав про імперіалізм, коли говорив це. Можливо, це не найкращий спосіб висловитися, але, говорячи про велику росію, я думав не стільки географічно, скільки культурно", – сказав понтифік журналістам.
Франциск додав, що скандальний коментар, який в Україні розцінили як похвалу імперіалізму, він зробив випадково на емоціях. Бо згадав те, що вивчав про росію у школі. Саме тому він згадав про Петра І та Катерину ІІ.
"Російська культура така красива, така глибина. Її не слід скасовувати через політичні проблеми. У росії були похмурі політичні роки, але спадщина є, вона доступна всім", - сказав Папа Римський.
У підсумку понтифік наголосив, що своєю промовою намагався закликати російську молодь до "відповідальності за свою спадщину" і не більше.
Франциск неодноразово робив скандальні заяви щодо війни в Україні. Навесні цього року він назвав її "політичною проблемою". Понтифік заявив, що мир можливий при контакті сторін, що воюють.
Також зазначив, що у цьому конфлікті “не видно кінця” та закликав “шукати шляхи для миру”. При цьому, заяв про засудження російської агресії та її прагнення вбивати невинних людей не пролунало знову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.