Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На думку понтифіка, проблемою затяжної війни є інвестиції у виробництво зброї
Під час візиту до Португалії Папа Римський Франциск звинуватив Європу у відсутності креативних ідей для врегулювання війни в Україні. Понтифік закликав знайти "сміливі шляхи" для "пошуку світових шляхів миру". Зокрема, він запропонував менше інвестувати у виробництво зброї.
Його слова передає Vatican News.
"З глибокою любов'ю до Європи та в дусі діалогу, який вирізняє цей континент, ми могли б запитати її: "Куди ти пливеш, якщо не показуєш світові шляхи миру, креативні шляхи для того, щоб покласти край війні в Україні та багатьом іншим конфліктам, що спричиняють стільки кровопролиття?", – сказав Франциск.
На думку Папи одним з методів побудови "братерства" може стати "креативність" або ж зменшення інвестицій у виробництво зброї. На думку понтифіка, кошти, що йдуть на виробництво озброєння "виснажує справжній людський капітал: освіту, охорону здоров’я, держави загального добробуту". Він додав, що мріє про Європу, "яка використовує свої величезні таланти для врегулювання конфліктів".
Раніше понтифік заявляв, що вважає росіян "великим народом" і не вірить у їхню жорстокість. Були й розмови про те, що війна в Україні — це протистояння добра і зла, а рф просто спровокували, і що жертвою є не лише наша держава. Крайньою заявою Папи Римського було прохання до "своїх братів, влади Російської Федерації" повернутися до зернової угоди.
А ще Папа Римський називав війну в Україні "політичною проблемою" і закликав Київ до переговорів з Кремлем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.