Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Разом із тим він вчергове закликав шукати “шляхи для миру”
Папа Римський Франциск виступив із новою заявою щодо війни в Україні. Загалом він зазначив, що в конфлікті “не видно кінця”. Разом із тим він закликав “шукати шляхи для миру”, не відзначивши російську агресію.
Про це пише Reuters. Загалом Папа Франциск вчергове туманно висловився про “пошук миру”. При цьому, заяв про засудження російської агресії та її прагнення вбивати невинних людей не пролунало знову.
“Трагічна реальність цієї війни, яка, здається, не має кінця, вимагає від усіх спільних творчих зусиль, щоб уявити і прокладати шляхи миру”, – заявив Папа релігійній делегації Константинопольського Патріарха.
Крім цього у заяві Ватикана зазначається, що посланник Папи, італійський кардинал Маттео Зуппі провів консультації в Москві. Там він зустрічався з одним із радників диктатора путіна Юрієм Ушаковим та головою РПЦ Патріархом Кирилом.
“(Візит був - ред.) спрямований на визначення гуманітарних ініціатив, які могли б відкрити шляхи до миру”, – зазначено в повідомленні. Також відзначається, що плануються “подальші кроки”, але без конкретики.
Папа Римський уже неодноразово викликав обурення українців через свої заяви. Його позиція з початку війни була неоднозначною. Про провину рф він нічого не говорив. При цьому він також заявляв, що деокупація наших земель є “суто політичною проблемою”,
У квітні Папа Франциск заявляв, що Ватикан бере участь у миротворчій місії, аби спробувати зупинити війну. Проте при цьому в українському Офісі президента про це нічого не чули, і жодних згод на подібні ініціативи не давала.
У травні Володимир Зеленський зустрічався з Папою Римським і заявив, що поседеники у війні Україні не потрібні. Натомість він запропонував розробити план дій щодо справедливого миру. Після цього Франциск доручив Дзуппі провести нову миротворчу місію зі спробою закінчити війну. Кардинал уже відвідував Київ, де також зустрічався із Зеленським. Говорили вони про українську формулу миру.
Нагадаємо, що в МЗС росії зробили заяву щодо загрози підриву ЗАЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.