"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Понад тисяча добровольців бажають отримати чіп Telepathy, який дає шанс на майбутнє для паралізованих та людей з травмами мозку
Американське Управління з санітарного нагляду США за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) надав компанії Neuralink мільярдера Ілона Маска дозвіл імплантувати свій мозковий чіп другому добровольцю. Для цього компанія надала відомству звіт, щодо того, що стало причиною проблем з першим чіпом Telepathy та запропонувала розв'язання. Neuralink планує імплантувати свій пристрій другому пацієнту в червні.
Як повідомляє Wall Street Journal з посиланням на звіт компанії, мікроскопічні дроти, імплантовані в мозок першого пацієнта, зрушили з місця. Зменшилась кількість електродів, які можуть вимірювати сигнали мозку, тому їхня функціональність порушилася. Neuralink має намір розв’язати проблему, вставивши деякі частини пристрою глибше в кору мозку.
За 2024 рік планують провести таку операцію десятьом особам. Понад тисяча паралізованих зареєструвалися в реєстрі добровольців, які хочуть отримати чіп. Компанія також планує подати заявки регуляторам у Канаді та Британії та розпочати аналогічні випробування.
Розробкою мозкових імплантів та інших пристроїв для інтерфейсів мозок-компютер займається не лише Neuralink, але наразі саме компанія Маска може похизуватися найкращими результатами. Довгий час вони не могли розпочати випробування на людях. У лютому переший піддослідний Neuralink, 29-річний паралізований Нолан Арбо, за допомогою чіпа зумів взаємодіяти з курсором компютера, грати в прості ігри та спілкуватися в соцмережі. Але у травні система запрацювала зі збоєм.
Технологія, така як Telepathy від компанії Neuralink, має величезний потенціал. Вона може допомогти в лікуванні різних захворювань мозку, як епілепсія, хвороба Паркінсона та інші. В перспективі йдеться про відновлення рухливості для людей з травмами хребта, покращення слуху або зору у людей з частковою втратою цих функцій. Маск же мріє, що в майбутньому завдяки розробкам Neuralink люди зможуть наблизитися до ШІ за швидкістю процесів мислення, безпосередньо взаємодіяти з комп'ютерами та, навіть, передавати думки напряму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.