У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Раніше компанія проводила випробування чипів на тваринах
Компанії Ілона Маска дозволили проводити тестування мозкових імплантів на людях. Рішення прийняло Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США. В компанії Neuralink стверджують, що їхня розробка має усунути наслідки певних хвороб мозку. Детальніше — читайте в нашому матеріалі.
Про це повідомляє Reuters.
"Схвалення FDA є важливим першим кроком, який одного дня дозволить нашій технології допомогти багатьом людям", - відзначили в Neuralink.
Ілон Маск вважає, що мозковий імплант, який розробляє Neuralink, повинен вилікувати цілий ряд захворювань, включаючи ожиріння, аутизм, депресію і шизофренію. За іншими даними, такі імплантовані у мозок чипи будуть підключені до комп’ютера і це допоможе відновити зір та мобільність людей.
Наразі компанія не почала набирати учасників для випробування, а FDA не коментувала своє рішення. Більш детальна інформація буде доступна найближчим часом.
Вперше тестування цих чипів на людях Neuralink анонсувала в листопаді минулого року. Тоді Ілон Маск був настільки впевнений у безпеці цих пристроїв, що заявляв про готовність імплантувати їх своїм дітям. Однак на той час випробовування чіпів на людях відхилили у FDA. Там вказали на кілька проблем, які необхідно було вирішити, перш ніж давати дозвіл на випробування на людях. Основні стосувалися літієвої батареї пристрою, можливості міграції дротів імплантату в мозку, а також проблеми безпечного вилучення пристрою без пошкодження мозкової тканини.