«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Розробка набагато точніше більшості тестів
Новий чіп стане першою платформою, що працює подібним чином.
Про успіх Національних лабораторій прикладних досліджень Тайваню (NARLabs) повідомляє focustaiwan, – передає Інформатор.
Фактично новий чіп виявляє вірус SARS-CoV-2, який і викликає Covid-19. Розробка може зробити це лише за три хвилини, і досягає точності у 95-96%. Це досить вражаючий результат, якщо порівняти, наприклад, з експрес-тестами, які робляться щонайменше 15 хвилин, і при цьому їхня точність далека від показників нового чіпа.
Новий пристрій аналізує мазки зі слизової оболонки носоглотки (планується, що в майбутньому вистачить і зразків слини). Чіп розпізнає актуальні штами вірусу – «Дельту» та «Омікрон».
Такий прогрес виник завдяки біосенсорам на базі польових транзисторів Bio-FET. Вони змінюють електричний заряд, який проходить через чіп, коли помічають характерні нуклеїнові кислоти.
Розробники нової технології кажуть, що система вийшла досить чутливою, щоб уникнути молекулярної ампліфікації, і може виявляти вірус навіть у інкубаційний період, або під час безсимптомного перебігу захворювання.
Фахівці вже змогли отримати всі необхідні сертифікати, і планують відправити чіп на ринок вже у лютому поточного року.
Нагадаємо, що з'явився мутований штам «Омікрон-2».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.