"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Розробка набагато точніше більшості тестів
Новий чіп стане першою платформою, що працює подібним чином.
Про успіх Національних лабораторій прикладних досліджень Тайваню (NARLabs) повідомляє focustaiwan, – передає Інформатор.
Фактично новий чіп виявляє вірус SARS-CoV-2, який і викликає Covid-19. Розробка може зробити це лише за три хвилини, і досягає точності у 95-96%. Це досить вражаючий результат, якщо порівняти, наприклад, з експрес-тестами, які робляться щонайменше 15 хвилин, і при цьому їхня точність далека від показників нового чіпа.
Новий пристрій аналізує мазки зі слизової оболонки носоглотки (планується, що в майбутньому вистачить і зразків слини). Чіп розпізнає актуальні штами вірусу – «Дельту» та «Омікрон».
Такий прогрес виник завдяки біосенсорам на базі польових транзисторів Bio-FET. Вони змінюють електричний заряд, який проходить через чіп, коли помічають характерні нуклеїнові кислоти.
Розробники нової технології кажуть, що система вийшла досить чутливою, щоб уникнути молекулярної ампліфікації, і може виявляти вірус навіть у інкубаційний період, або під час безсимптомного перебігу захворювання.
Фахівці вже змогли отримати всі необхідні сертифікати, і планують відправити чіп на ринок вже у лютому поточного року.
Нагадаємо, що з'явився мутований штам «Омікрон-2».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.