Мирослав Кувалдін вважає, що в нашого суспільства пам'ять, як у рибки гуппі
Співак та військовий, колишній телеведучийна каналі М1, лідер гурту «The ВЙО» Мирослав Кувалдін вважає, що більшість українців пробачить Потапа та Винника і вони зможуть повернутися після війни до України та знов почати гастролювати. Про це він розповів в подкасті Альберту Цукренка “СучЦукрМуз”. Також він пригадав, яким російським зіркам писав пісні і розповів, що поводив себе майже як герой фільму “Чого хочуть жінки”, коли писав хіт для Олі Полякової.
Зараз суспільство переважно хейтить українських зірок, котрі втекли від війни. Їхнє життя, творчість та активність у соцмережах викликає у багатьох українців, які лишаються тут, роздратування. Але настане час і ці артисти, ймовірно, повернуться до України. Дехто вважає, що це може закінчитися серйозними конфліктами. Але Кувалдін вважає, що це буде інакше.
“Ніяких конфліктів не буде. У нашого суспільства пам’ять, як у рибки гуппі. Я думаю, приїіде Потап, Винник і будуть курити кальян. Але прийдуть соціально стурбовані люди і будуть вирішувати це своїми методами. Думаю що агресивні настрої будуть. Я сам не така людина. Але зрозуміло, що це буде неприємно.
Мені ж хочеться, щоб до людей доходило. З кожним падінням ракети та вибухом будинку людині має починати ставати соромно, повинна опускати очі, якщо вона не знає української мови. Було б легше, якби це питання вирішили на рівні законодавства. Може як в Давньому Римі: хто воює - той і голосує. Заслужи право бути громадянином. Зрозуміло, що це архаічні методи, але зрозуміло, що це б зняло багато питань”, - вважає Мирослав Кувалдін.
Нещодавно Мирослав випустив щемливу пісню “Мамо”, котра дуже сильно відрізняється за стилем від того в якому він працював раніше. Це дуже близько до шансону. Але співак зробив це не просто так. Він вважає, що цей стиль потрібний для тих, кому за 50. А також, відчув, що цей жанр дуже полюбляють наші військові.
“У мене вийшла нова пісня “Мамо”, яка зроблена у стилі шансон. Я почав до нього придивлятися ще у 2018 році. Мені не захотілося віддавати його москалям, адже він був дуже популярний. Але вони блатну пісню назвали шансоном, бо у них пів країни сидить, пів країни охороняє, а потім ротація. Думаю, що і у наших людей 50+ якась ностальгія за цим жанром залишилася.
Я прихильник того, що українська музика має бути на всі смаки. А коли під час війни почав їздити з культурним десантом, почав зустрічатися з побратимами і зрозумів, що цей стиль дуже доречний. У мене вже є майже цілий альбом таких пісень”, - каже Мирослав.
Також Мирослав написав доволі багато пісень для інших зіркових артистів, але здебільшого артисти сикупали у нього всі права на його хіти і його ім’я зникало зі списку авторів. Один з найпопулярніших шлягерів - “Первое лето” Олі Полякової.
“Я багато писав пісень на замовлення. Таким чином я перевіряв себе на скільки я гарний автор та професіонал, а не аматор. Завжди сприймав це як цікавий виклик. Хоча іноді буває соромно. Поляковій писав російською мовою, Лоліті Мілявській. Ще Лайма Вайкуле виконувала нашу пісню. Хоча Лайма не така зашкварна.
Тоді я ставився до цього, як до комерції. Переважно дівчаткам. Це ж потрібно сісти та зрозуміти. Це як у фільмі “Чого хочуть жінки” про рекламщика, котрий думав, як продати помаду і такі штуки. Ще одягався в жіноче і намагався відчути, що відчуває жінка. Отак я думав для Полячкової. Що може відчувати білявка метр вісімдесят. Що у неї має бути в голові. В принципі у Полякової образ хабалки. Вона такою і є. Але вона на це ще більше тисне”, - згадує Кувалдін.