Любов — не завжди про гучні слова. Іноді вона ховається в «доброго ранку», у спільній музиці та тиші. У моментах, коли поруч «твоя» людина — і цього достатньо. «НА БЗ» — саме про такий стан.
Україна єдина, як ніколи
Діти з Івано-Франківська закликають до миру. Вони висловлюють свої думки на папері.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу поліції в Івано-Франківській області.
Такі малюнки є символом віри у перемогу та довгоочікуваний мир на землі. Діти поліцейських щодня чекають удома тата чи маму і з надією вірять у закінчення війни.
Свої переживання вони показують на папері та обіймах із найріднішими. Звичайно, на малюнках наших діток має бути весна та радісні дні. Але ми впевнені, що такі дні вже зовсім близько та обов'язково з Україною в серці. Пам'ятайте, що наша сила — в єдності.




Нагадаємо, від обстрілів бойовиків загинула 21 дитина, ще 55 отримали поранення.
Крім того, на Сумщині ураганами обстріляли дитячий садок та укриття.
Також Інформатор писав, що на Київщині окупанти продовжують обстрілювати мирне населення, до людей не пускають волонтерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.