Meta заборонить рекомендації політичного контенту в Instagram та Threads: подробиці

Зміни можуть запрацювати протягом кількох наступних тижнів

Meta, Instagram, Threads
Meta вводить нові заборони у політику своїх сервісів

Meta впровадить нові заборони в Instagram та Threads. Компанія обмежить рекомендації політичного контенту користувачам цих додатків. Зазначається, що оновлення правил буде стосуватись тем уряду, виборів та соціальних питань.

Про це повідомило видання Engadget з посиланням на заяву керівника Instagram Адам Моссері. Він наголосив, що користувачі все ще матимуть доступ до політичних постів від акаунтів на які вони підписані.

Проте платформи більше не будуть активно просувати такі матеріали. Очікується, що зміни запрацюють протягом кількох наступних тижнів. Окремо йдеться й про те, що Meta буде сама визначати, які теми належать до політичного контенту. Однак користувачі матимуть можливість корегувати налаштування, щоб переглядати політичний вміст на свій власний розсуд.

За словами журналістів, Meta вже застосовує обмеження на "потенційно чутливі" теми в пошукових запитах у Threads. Це можуть бути дописи, які поширюють інформацію про COVID-19 та вакцинацію. Тим самим Meta намагається заохочувати людей уникати дискусій на "чутливі" та серйозні новинні теми в додатках. У Engadget вважають, що подібне рішення може не задовольнити користувачів Instagram та Threads.

 

 

Meta запровадила нові правила для неповнолітніх

Meta Platforms ввела обмеження на відправлення повідомлень у Facebook та Instagram для захисту підлітків від переслідувань. Їм заборонили отримувати повідомлення від незнайомців.
 
У Messenger користувачі до 16 та у деяких країнах до 18 років можуть отримувати повідомлення лише від друзів у Facebook та знайомих через Instagram, а особи старші за 19 років не можуть надсилати повідомлення тим підліткам, на яких вони не підписані.

Meta видалила з Facebook та Instagram акаунт верховного лідера Ірану

Компанія Meta видалила акаунти верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї з Facebook та Instagram. Зазначається, що він неодноразово порушував політику щодо небезпечних організацій. У тому числі лідер Ірану підтримував ХАМАС та схвалював напади на Ізраїль. Проте, Хаменеї все ще має акаунт у Twitter.

Нагадаємо: російські системи радіоелектронної боротьби не якісніші за українські - їх просто більше. Але й Україна має суттєву перевагу: яку саме  і завдяки чому ми досягаємо успіхів у війні майбутнього, розповідає авіаційний фахівець Анатолій Храпчинський.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube