Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Неповнолітні більше не зможуть отримувати повідомлення від незнайомців
Meta Platforms, яка володіє Facebook та Instagram, на тлі критики ввела обмеження на відправку повідомлень для захисту своїх користувачів-підлітків від переслідування у соцмережах. Тепер підлітки не зможуть отримувати повідомлення від незнайомих осіб.
Про нові обмеження у Facebook та Instagram пише Reuters. Зазначається, що налаштування за замовчуванням більше не дозволять отримувати підліткам повідомлення від будь-кого, на кого вони не підписані або ніяк не пов'язані за допомогою Instagram. Щоб змінити ряд налаштувань за замовчуванням, неповнолітнім знадобиться згода батьків.
У додатку Messenger користувачі молодші 16 років отримуватимуть повідомлення лише від друзів у Facebook або людей, з якими вони пов'язані через Instagram. У деяких країнах мова йде про підлітків, молодших 18 років. Люди віком від 19 років не зможуть надсилати повідомлення підліткам, які не підписані на них.
Колишній розробник Facebook Артуро Бейхар в американському Сенаті заявив, що неповнолітні в Instagram зазнають переслідувань і стикаються з образами та домаганнями. Він підкреслив, що Instagram небезпечна для дітей віком до 16 років. У цьому Бейхар переконався не лише на прикладі своєї дочки-підлітка, а й зіткнувшись із небажанням Meta змінювати ситуацію.
За словами Бейхара, він пішов із компанії у 2015 році. Однак після того, як вивчив досвід своєї дочки, яка використовує Instagram, він вирішив повернутися і пропрацював у Meta ще два роки консультантом. Він виявив, що більшість попередніх напрацювань його команди, включаючи інструменти підтримки для підлітків, які зазнали переслідування і залякування, не використовуються компанією.
Бейхар дізнався, що за результатами опитувань 21,8% неповнолітніх користувачів соцмережі у віці 13-15 років заявили, що їх залякували. При цьому близько 13% респондентів заявили про домагання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.