Майже Малібу: як приєднатись до команди рятувальників на пляжах Києва

Читать на русском

Kyiv Lifeguard Service розпочинає набор майбутніх лайфгардів з гарною зарплатою

Читать на русском
Рятувальники на пляжах Києва
Рятувальники на пляжах Києва

Kyiv Lifeguard Service розпочинає набор майбутніх лайфгардів з гарною зарплатою

У Kyiv Lifeguard Service розпочали рекрутингову кампанію. Набирають рятувальників, які будуть працювати з 15 травня на всіх офіційних пляжах столиці. Щоб приєднатися до команди, треба зареєструватися на сайті, здати норматив з плавання, пройти навчання та починати роботу. Рятувальникам обіцяють офіційне плацевлаштування та зарплату від 810 грн за 9-годинну зміну. 

У Kyiv Lifeguard Service планують розпочати чергування на водоймах з 15 травня

«Ми розпочали рекрутингову кампанію й проводимо набір кандидатів у лайфгарди на літній сезон. Наразі вже маємо понад 90 людей. Але нам потрібно ще мінімум 100 або краще 200 кандидатів, бо не всі з них зможуть здати нормативи з плавання», — говорить начальник відділу з організації безпеки та супроводження Lifeguard Service програм на об’єктах водної рекреації КП «Плесо» Анна Васильківська

Якщо ви хочете стати рятувальником, вам варто заповнити заявку на сайті. Кандидати мають бути повнолітніми та добре плавати та пірнати. Після здачі цього нормати, з 1 -14 травня кандидати пройдуть навчання у школі лайфгардів. І з 15 вже мають бути готові вийти на чергування.

Умови роботи рятувальників у Києві
Умови роботи рятувальників у Києві

Лайфгарди чергують на всіх пляжах й зонах відпочинку, де дозволяється купання. В ці зони не входять озера Синє та Сонячне, хоча там збираються відпочивальники. Проте там купання заборонене.

Вимоги до рятувальників Києва
Вимоги до рятувальників Києва

Цього року у Києві заплановано створити 24 рятувальні пости. Лайфгарди працюватимуть кожного дня. З 9.00 до 18.00 працює одна людина, а об 11.00 приходить друга й перебуває на пляжі до 20 години. Бувають періоди, коли спекотний день, або свято, й під вечір збирається багато людей на пляжі, то лайфгарди залишаються на посту до пізнього вечора, а на допомогу може прийти й третій лайфгард. Попри складність роботи лайфгарда, в команді працюють і дівчата. Заробітна плата рятувальника — від 810 гривень за зміну й офіційне працевлаштування.Навчання оплачується. 

«Ми розуміємо ситуацію по пляжах, знаємо, де які труднощі можуть виникнути, тому працюємо на попередження нещасних випадків. Наприклад, весь минулий сезон, з огляду на воєнний стан й обстріли, разом з ДСНС проводили рейди. Розповідали про безпеку на воді, а ДСНС — про вибухонебезпечні предмети. Ми своїм лайфгардам проводили заняття й навчали, що потрібно робити, якщо знайдено підозрілий або небезпечний предмет. Крім того, про повітряну тривогу також сповіщали наші лайфгарди: де найближче до пляжу укриття, яка адреса, як туди пройти. Й це була особливість роботи у 2022 році», — розповіли у Kyiv Lifeguard Service.

Лайфгард — не просто «вартовий» на пляжі. Він має дуже важливі обов’язки. Насамперед:

  • не допускати перебування дітей на пляжі без супроводу дорослих;
  • проводити з відпочиваючими на пляжі (по радіо або через мегафон) профілактичну роботу із запобігання нещасних випадків на воді;
  • брати участь в інших роботах для забезпечення безпеки відпочиваючих;
  • надавати домедичну допомогу потерпілому; у разі виявлення знесиленого плавця негайно приходити на допомогу.

Раніше Інформатор повідомляв, як змінився графік роботи великих торговельних центрів після зміни комендантського часу в Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.