Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Відео опублікувала компанія GlobalLogic Ukraine
Напередодні нового 2024 року спеціалісти компанії GlobalLogic Ukraine вирішили запитати у штучного інтелекту (ШІ), яким він бачить Україну майбутнього. Нейромережа згенерувала кадри нібито з 2035 року. На них ми бачимо високотехнологічну, розвинену державу з передовими досягненнями науки в повсякденному житті.
Зокрема, йдеться про швидкісні потяги, імпланти для людей, дронів-кур'єрів тощо. Відео опубліковано на YouTube.
На ролику, оприлюдненому в мережі, ми бачимо, як дівчина питає в ШІ, якою Україна буде в майбутньому. Потім вона надягає VR-окуляри та бачить дивовижні картини.
Спершу нам демонструють Київ, а точніше - його вокзал. Ми бачимо електронні табло та нові швидкісні потяги. Вони мчать через великий міст.
Далі ШІ показує Харків десять років потому. На фоні Держпрому здіймаються величезні модерні хмарочоси аж до неба. Також показуються кадри автобусів на електричних двигунах.
Згодом нейромережа показує людину, яка тримає смартфон рукою. Все б нічого, от тільки рука в неї механічна, наче в кіно про кіборгів чи в грі Cyberpunk 2077. Ми бачимо і Львів майбутнього, де над центром туди-сюди снують дрони-кур'єри.
Далі картинка знову повертає нас на Київщину. Ми бачимо звичну для ока хату з сільської місцини. От тільки на ній встановлена супутникова тарілка, а довкола стоять вітряки-генератори.
Завершується відео демонстрацію величезного сучасного стадіону в Києві. Після цього дівчина на відео знімає окуляри віртуальної реальності та йде гуляти сучасною Україною кінця 2023-го.
Зазначимо, що сервіси ШІ - це, мабуть, ледь не найголовніше технічне досягнення останнього року-двох. Вони з'явилися раптово, почали стрімко вдосконалюватися та швидко завоювали загальне визнання з боку людства.
Використовувати нейромережі можна абсолютно по-всякому. Від банальних розваг або ж теревенів на ту чи іншу тему - до складних обчислень, аналізу великих масивів даних, прогнозування тих чи інших процесів тощо. Мистецтво, культура, наука, медицина, війна та навіть державне управління - в усьому цьому може допомогти штучний інтелект.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.