"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Зазначається, що ШІ допомагає під час конспектування та уточнення даних
Українські учні у школах активно використовують технологію штучного інтелекту. Зокрема, для виконання домашніх завдань та на уроках. Про це свідчать результати дослідження компанії Factum Group Ukraine за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Такі дані наводить пресслужба Міносвіти. В окремих анкетах діти анонімно зізнавалися, що використовують інструменти ШІ для списування. Зокрема, для підготовки завдань із гуманітарних дисциплін.
“Школярі, які взяли участь в опитуванні, продемонстрували вищий рівень обізнаності про ШІ та його використання в освітньому процесі, ніж учителі. 91% опитаних школярів знають про ШІ-сервіси, а 85% хоча б раз їх використовували, третина з них робить це щонайменше щотижня”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що інструменти ШІ використувавали 60% учнів для того, щоб виконати домашнє завдання. Ще 40% застосовували їх на уроках.
“Порівняно з іншими - ця мета використання ШІ серед учнів посідає останнє місце за популярністю. Окрім цього, деякі діти пояснюють, що штучний інтелект допомагає генерувати текстові заголовки або ідеї, якими вони користуються надалі для власної творчої роботи”, – додають в Міносвіти.
Відомо, що ШІ допомагає під час конспектування та уточнення даних, які учень не зміг зауважити на уроці. Таким чином, економлять час дітей. Крім того, такі інструменти використовують для систематизації інформації, саморозвитку та пошуку ідей.
Всеукраїнське дослідження провели Projector Creative&Tech Institute та Мала академія наук України за підтримки дослідницької компанії Factum Group Ukraine. Таке опитування провели в онлайн-форматі. Воно тривало протягом вересня-жовтня 2023 року, а участь взяли понад 3 тис. українців. Серед них 1747 вчителів та 1443 школярі (учні 8-11 класів).
Уряд країни активно застосовує ШІ в різних сферах, у тому числі в обороні, зокрема на передовій, в освіті та цивільному секторі. За словами голови Мінцифри, наша держава активно використовує ШІ для розпізнавання і розшифровки супутникових знімків, розпізнавання цілей на полі бою. Також ШІ використовують для розвитку технологій захоплення цілей для дронів, для розпізнавання обличчя та прогнозування засобів, якими можна вражати певні цілі.
Крім того, наразі вже понад 100 розробок роботизованих систем з розмінування пройшли верифікацію та частина з них отримує фінансування. Деякі з цих систем вже з’явилися на фронті, але їхня кількість поки що недостатня.
Також переважна більшість українців (76%) розуміють переваги штучного інтелекту (ШІ) і згодні з тим, що він має потенціал полегшити життя людства. Однак, наші громадяни побоюються щодо розвитку ШІ, зокрема щодо втрати роботи та знецінення професій, а також щодо так званого "повстання машин" чи агресії до людини. Такі результати отримало опитування про ставлення українців до ШІ, проведене компанією з маркетингових досліджень Kantar.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.