Шольц переконаний, що такий підхід дозволить ефективно протистояти абсурдним ідеям
У п’ятницю, 1 березня, стало відомо, що канцлер Німеччини Олаф Шольц оголосив про намір створити акаунт у соціальній мережі TikTok для себе та федерального уряду. На зустрічі з представниками громадськості в Дрездені він підкреслив, що уряд активно розглядає можливості представлення на різних онлайн-платформах протягом останніх кількох місяців. Шольц вважає, що присутність уряду в TikTok є важливим кроком у сучасній комунікації.
Про це пише DW. У агенції відзначають, що рішення Шольца викликане активністю правопопулістів у TikTok.
Канцлер також висловив занепокоєння щодо активності правопопулістських груп, зокрема "Альтернативи для Німеччини" (АдН), на цій платформі та відсутності там соціал- і християнських демократів. Шольц наголосив на необхідності збалансованої та активної участі уряду в онлайн-просторі для протидії однобокому інформаційному потоку.
Окрім того, Олаф Шольц закликав громадян Німеччини підтримувати активне соціальне життя не тільки в інтернеті, але й у реальному світі. Він звернув увагу на важливість "контролю реальності" через особистісні зустрічі та спілкування у повсякденному житті, наголосивши на значенні реальних соціальних взаємодій у спортивних клубах, пабах та сімейних зборах. Канцлер переконаний, що такий підхід дозволить ефективно протистояти абсурдним ідеям, які можуть з'являтися в онлайн-просторі, та сприятиме здоровому суспільному діалогу.
У четвер, 29 лютого, канцлер Німеччини Олаф Шольц під час зустрічі з громадянами у Дрездені 29 лютого висловив нове обґрунтування, чому Німеччина утримується від передачі Україні далекобійних крилатих ракет Taurus. Він застеріг, що така зброя, маючи максимальну дальність польоту до 500 кілометрів, може влучити в об'єкти на території Москви у разі некоректного застосування.
Шольц також висловив думку, що постачання Taurus зобов'язало б Німеччину безпосередньо долучитися до процесу запуску ракет, що, на його думку, є неприйнятним. Раніше він уже виступав проти надання Україні цих ракет, посилаючись на необхідність присутності німецьких військових на території України для наведення.
Однак, коментарі Шольца, які деякі тлумачили як натяк на присутність військових Великої Британії та Франції в Україні, були спростовані Міністерством оборони Великої Британії. Вони підкреслили, що використання далекобійних ракет залежить виключно від Збройних Сил України, відкидаючи можливість прямої участі іноземних військових.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Досвідчений радник міністра з керування безпілотними літальними апаратами Ярослав Олійник наголошує, що Україна ретельно врахувала ризики, розробляючи план щодо мільйона дронів. У відео ви дізнаєтеся, де планується виготовлення, які заходи передбачається вжити, та чому це неможливо реалізувати в торговельних центрах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.