Головні питання, які турбували життя українців з початку агресії Росії 24 лютого 2022 - і до тепер: мобілізація, право на зброю, психічний стан путіна, працевлаштування протягом воєнного часу
У публікацій проекту Інформатор з 24 лютого, що набрали максимум переглядів - лише воєнна тематика. Люди читали про війну частіше й уважніше, ніж про будь що інше. Фактично найбільш популярні наші публікації за рік, що минув з початку війни - це нагадування про те, що турбувало нас найбільше. Чи ми змінилися лише тому, що перестали читати так уважно, як раніше? Авжеж, ні. Але пригадати найрезонансніші події року війни можна по топовим публікаціям нашого проекту.
Текст опублікований 9 березня 2022. Кількість переглядів: 1 680 529. Автор: Олексій Турчак.
Березень - то був місяць української люті. Вбивати окупантів був готовий майже кожен. Це підтверджує кількість переглядів нашої статті. Відкрилась істина про український національний характер, яка тепер добре відома всім. Це – згуртованість перед зовнішньою загрозою і готовність покласти всі сили на її знищення.
Текст опублікований 15 березня 2022. Кількість переглядів: 1 289 101. Автор: Владлена Мачульська.
Як і попередня, ця стаття вийшла в березні - саме тоді, коли Україна переживала надважкий період у війні. Звичайні люди – бізнесмени, лікарі, журналісти – вишиковувалися у черги перед військкоматами, і навіть ті, хто залишився вдома, шукали будь яку інфу щодо правил мобілізації. Мобілізація в лютому і березні йшла повним ходом.
Текст опублікований 24 березня 2022. Кількість переглядів: 1 192 224. Автор: Ольга Палій.
Ми починали жити новим життям, по новим, нелегким правилам. Цілком зрозуміло в умовах. Мільйони людей втратили можливість заробляти на життя або могли втратити роботу внаслідок економічної кризи. Вони цікавилися нормами законодавства у період воєнного стану. Й звикали до обставин, що швидко змінювалися.
Текст опублікований 28 березня 2022. Кількість переглядів: 1 178 011. Автори: Маріанна Черкасець, Оксана Цибуля.
Це більше про майбутнє, а не про корисну інформацію. Українці вже рік мріють про мир та уявляють, як буде відроджуватися післявоєнна країна. Звідси й інтерес до теми майбутніх професій. Ці мрії – показник нашої незламності.
Нагадаємо, що згідно прогнозам експертів, першими, кого покличуть на роботу, стануть будівельники. Причому знадобляться не тільки інженери та фахівці, що займаються реконструкцією будинків, а й робітники будівельних професій – маляри, штукатури, облицювальники, зварювальники.
Текст опублікований 7 березня 2022. Кількість переглядів: 1 010 957. Автор: Владлена Мачульська.
Ця війна боевілля! Так вважала більшість наших співвітчизників з перших днів – і дотепер. Чи психічно здорова людина на ім'я путін - це питання теж відкрито.
Лікар-психіатр першої категорії Марина Шелуденко, подивившись низку відео за участю путіна, поставила йому невтішний діагноз. А саме: параноїдальна психопатія (за міжнародною класифікацією хвороб - параноїдний розлад особистості).
У історії є страшний приклад людини з подібними патологічними рисами - це Адольф Гітлер.
Текст опублікований 20 червня 2022. Кількість переглядів: 1 001 188. Автор: Максим Голуб.
Коли українці вперше почули перехоплення українською розвідкою розмов росіян зі своїми близькими – це викликало певний шок і обурення. Бо йшлося про мародерства та вбивства.
Але є окремий напрямок в цих розмовах, який чомусь найбільше цікавив нашу аудиторію. А саме, який у рашистів морально-психологічний стан. Матеріали на таку тему набрали дуже велику кількість переглядів.
З цього перехоплення – моральний стан жахливий. Рашист жаліється дружині, що довго не зможе повернутися додому. Проте, скоріш за все повернеться він лише в труні.
Текст опублікований 25 березня 2022. Кількість переглядів - 991 392. Автор: Ольга Палій.
"Привид Києва" став легендою оборони столиці від російських окупантів. Нагадаємо, що на 2 березня, за даними ЗМІ, кількість знищених "Привидом Києва" літаків досягла 20.
7 березня, за даними ЗМІ, він збив крилату ракету "Калібр". Пізніше були опубліковані інші фотографії легендарного льотчика, але всі із закритим обличчям. Льотчик став національним героєм.
Цей образ використовували у мотиваційних картинках. Українки в соцмережах освідчувалися йому в коханні. Образ "Привида Києва" став легендою оборони Києва від російських окупантів.
Як і на початку війни, найбільшою популярністю користуються матеріали про хід військових дій, мобілізацію, прогнози про подальший розвиток ситуації від експертів та аналітиків, а також тема «ядерної загрози». Війна триває...
Раніше ми писали, що Київський міжнародний інститут соціології провів опитування щодо того, чи вважають українці за потрібне йти на переговори з росією. Воно проводиться періодично з самого початку повномасштабного вторгнення, і з кожним разом підтримка ідеї обговорення миру з рф знаходить все менше підтримки. У 2023 році лише 29% українців думають, що переговори таки варто проводити.