«Хімік» виграв у «Прометея», «Одеса» на останніх секундах поступилася «Запоріжжю», а «Дніпро», «Черкаські Мавпи» та «Будівельник» крупно обіграли своїх суперників

У Суперлізі відбулися відразу п'ять матчів.

«Будівельник» несподівано легко розібрався з «Тернополем». «Дніпро» взяв реванш за поразку в Кубку України.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 7 квітня, відбулися п'ять матчів розіграшу баскетбольної Суперліги. Відкривали насичений ігровий день «Хімік» і «Прометей». На 8-й хвилині першої чверті «Прометей» вигравав два очки. Однак міні-ривок дозволив «Хіміку виграти першу десятихвилинку 22:15. Гості почали скорочувати відставання, і на 4-й хвилині другої чверті Вон зрівняв рахунок. Рівна боротьба йшла аж до завершення першої половини матчу, яку з перевагою у два очки виграли баскетболісти «Хіміка».

Після перерви Липовий зрівняв рахунок, а в подальшому лідер неодноразово змінювався. Розв'язка наступила на 9-й хвилині четвертої чверті, коли після кидка Саллівана перевага «Хіміка» зросла до дев'яти очок. «Прометей» програв другий матч Суперліги поспіль, а ось «Хімік» перервав свою триматчеву серію поразок.

В Одесі однойменний баскетбольний клуб приймав суперників із Запоріжжя. На 4-й хвилині гості повели +6, але під кінець 6-ї хвилини Артамонов вивів «Одесу» вперед. Однак першу чверть одесити програли 22:23. «Запоріжжя» швидко довело перевагу в рахунку до шести очок. Господарі після кидка Бріджмана скоротили відставання до одного балу, але на перерву пішли програючи 35:38.

На 7-й хвилині третьої чверті перевага в рахунку сягнула одинадцяти очок на користь команди гостей, але на останніх секундах десятихвилинки Блейлок скоротив різницю до двох балів. В середині четвертої чверті «Одеса» вела +3. Однак напружена кінцівка матчу залишилася за гостями, які перемогли в результаті з різницею в два очки.

Аутсайдер Суперліги «Миколаїв» приймав чемпіона України минулого сезону дніпровський «Дніпро». Команди зустрічалися тиждень тому в рамках 1/4 фіналу Кубка України. У тому поєдинку сьогоднішні господарі зробили саму гучну сенсацію турніру,обігравши «Дніпро» і набравши при цьому понад сто очок.

«Дніпро» з перших хвилин захопив лідерство, але господарям вдалося зрівняти рахунок в середині чверті. Гості не погодилися з таким ходом подій і виграли першу десятихвилинку 27:22. «Дніпро» тримав гру під своїм контролем, що дозволило команді піти на перерву при +10 в свою користь. У третій чверті дніпряни ще більше зміцнили свою перевагу, а в четвертій довели розпочате до кінця. 105 очок за матч і 25 балів переваги засвідчили, що реванш за поразку в Кубку України відбувся.

У поєдинку «Черкаських Мавп» з «Харківськими Соколами» перша половина матчу пройшла за повної переваги господарів майданчика. Про цей факт красномовно говорили цифри на табло - 47:28 на користь «Черкаських Мавп» після двадцяти хвилин гри. Гравці черкаського клубу в час, що залишився ігровий час свого вже не упустили, здобувши впевнену перемогу з різницею у 25 очок

Завершували ігрову програму середовища «Будівельник» і «Тернопіль». У цьому поєдинку рівної боротьби теж не вийшло. новоспечений володар Кубку України «Будівельник» вже до перерви забезпечив собі значну перевагу в рахунку. Кияни виграли першу половину матчу 47:31, що залишало «Тернополю» лише незначні шанси на успіх в матчі. У другій половині матчу господарі без зайвої нервозності завершили матч перемогою.

• «Хімік» - «Прометей» 71:62 (22:15 16:21 18:17, 15: 9);
  • «Одеса» - «Запоріжжя» 78:80 (22:23 13:15, 23:22 20:20);
  • «Миколаїв» - «Дніпро» 80: 105 (22:27 20:25, 17:26, 21:27);
  • «Черкаські Мавпи» - «Харківські Соколи» 96:71 (22:14 25:15, 24:22, 25:20);
  • «Будівельник» - «Тернопіль» 92:69 (22:17 55:14, 23:19, 22:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 9 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати перших поєдинків 1/4 фіналу розіграшу Ліги Чемпіонів,про події в матчах 20-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги .