Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У червні імпорт зросте, а в липні на ринок надійдуть ягоди та фрукти від внутрішніх виробників. Тож вже до кінця червня вартість сезонних ягід та фруктів має знизитися на 15-20%.
Аграрії дали досить оптимістичний прогноз щодо динаміки цін на абрикоси та черешню. Зокрема вже до кінця червня вартість сезонних ягід та фруктів має знизитися на 15-20%.
Про це повідомив аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Максим Гопка. Причина того, що зараз ціна висока, - імпорт. Зокрема, за його словами, сьогодні близько 70% продукції на українському ринку - імпорт. У травні Україна імпортувала черешні, абрикосів та персиків загальним обсягом 2500 тонн проти 50 тонн у квітні.
У червні імпорт зросте, а в липні на ринок надійдуть ягоди та фрукти від внутрішніх виробників. Це і вплине на ціни.
Урожай цього року збирають пізніше через заморозки, тому в середині червня ціни на сезонні ягоди та фрукти залишаються вищими, ніж зазвичай у цей період року.
За даними УКАБ, наразі ранні сорти абрикосів привозять із Миколаївської, Чернівецької та Закарпатської областей. Гуртові ціни на абрикоси коливаються від 80 до 120 грн/кг. Роздрібні – від 100 грн/кг.
Основні поставки черешні цього року із Вінницької, Одеської та Закарпатської областей. Імпорт - з Туреччини, Польщі, Азербайджану та Іспанії.
Середня вартість черешні - 100 грн/кг. В гурті черешню продають за 60–80 грн за кг. Пропозиція черешні на ринку менша, ніж у попередні роки через тимчасову окупацію південних територій.
Раніше "Інформатор" повідомляв, що українські фермери підняли ціни на полуницю. За останній тиждень вона зросла в середньому на 28%. На ринки вони відвантажують ягоду за ціною від 40 до 80 грн/кг у залежності від якості та об'єму партії.
Також ми писали, як ціна на яйця та овочі знижуватиметься до середини літа. Зокрема фахівці кажуть, що поступове зниження ціни на яйця триватиме до середини літа через збільшення їх пропозиції.
Повідомлялось також, що аграрії прогнозують підвищення цін на овочі в Україні. Крім того, в Національній академії аграрних наук України підрахували, що очікуваний рівень урожайності через суттєву економію на добривах може знизитись на 15-30%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.