"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Доходи РФ від продажу "чорного золота" впали на рекордні 1,5 млрд доларів
Експорт російської нафти продовжує знижуватись. У червні країна-агресор встановили антирекорд. Щодоби вона експортувала до 7,3 мільйона барелів "чорного золота", що на 600 тисяч барелів менше, ніж місяцем раніше.
Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці у Telegram. За його словами, це майже вдвічі менше, ніж за аналогічний період минулого року. До того ж цей показник став найнижчим починаючи з березня 2021 року.
"У червні експорт російської нафти впав на 600 тис. барелів до 7,3 млн барелів. Це є найнижчим показником з березня 2021 року", – зазначив Єрмак.
Він додав, що дохід росії від проданої за кордон нафти впав на 1,5 млрд доларів до 11,8 млрд доларів. Щоб зупинити зниження цін та доходів, РФ має намір ще більш скоротити експорт.
За даними Reuters, мова йде про скорочення об'ємів експорту нафти ще на 500 тисяч барелів на добу, яке запровадять з серпня. При цьому видобуток нафти залишиться на колишньому рівні. Це пояснюється сезонним зростання попиту на "чорне золото" в середині РФ.
Ембарго на російську нафту та нафтопродукти запрацювало з 5 лютого 2023 року. Це обмеження доволі сильно вдарило по країні-агресорі, адже експорт нафти – головне джерело доходів РФ. Проте є одне "но". Ембарго встановило стелю цін, що фактично є послабленням санкцій.
Наразі стеля складає 60 доларів за барель нафти. На дороге паливо вона становить 100 доларів за барель (це авіакеросин та дизпаливо) і 45 доларів – на мазут.
Раніше Інформатор писав, що російського пального більше не буде на ринку України. Також повідомляли, що росія втратила тіньовий флот танкерів, завдяки якому обходила нафтові санкції
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.