«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Уряд заборонив імпорт пального невідомого походження
Кабінет міністрів заборонив імпорт палива невідомого походження до України. Таким чином має намір унеможливити потрапляння російських нафтопродуктів в країну.
У документі, опублікованому пресслужбою Кабміну, зазначається, що відповідні зміни внесені до постанови N1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації".
"Це ще один вагомий крок для захисту наших національних інтересів та суверенітету! Попри чисельні санкції, заборони та ембарго паливо російського походження, нафта, нафтопродукти потрапляли в країни ЄС, Туреччину інші країни, а звідти і на наш ринок як ресурс невизначеного походження", – зазначив заступник міністра енергетики Микола Колісник.
Заборона стосуватиметься таких видів товарів:
Заборона на російську нафту, що доставляється морем, набула чинності в країнах ЄС 5 грудня 2022 року. Від похідних нафтопродуктів Європа відмовилась 5 лютого цього року. Проте Болгарія та Хорватія і зараз продовжує її отримувати. Також нафта з країни-агресора по нафтопровідній системі потрапляє й в Угорщину, Чехію та Словаччину. А ось Естонія заборонила ввозити громадянам будь-яке пальне з РФ та передавати нафтопродукти.
Раніше Інформатор писав, що російське дизельне пальне накопичується в плавучих сховищах. Та говорили, чи спричинить ембарго на російське дизпаливо дефіцит на ринках Європи та України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.