Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Уряд заборонив імпорт пального невідомого походження
Кабінет міністрів заборонив імпорт палива невідомого походження до України. Таким чином має намір унеможливити потрапляння російських нафтопродуктів в країну.
У документі, опублікованому пресслужбою Кабміну, зазначається, що відповідні зміни внесені до постанови N1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації".
"Це ще один вагомий крок для захисту наших національних інтересів та суверенітету! Попри чисельні санкції, заборони та ембарго паливо російського походження, нафта, нафтопродукти потрапляли в країни ЄС, Туреччину інші країни, а звідти і на наш ринок як ресурс невизначеного походження", – зазначив заступник міністра енергетики Микола Колісник.
Заборона стосуватиметься таких видів товарів:
Заборона на російську нафту, що доставляється морем, набула чинності в країнах ЄС 5 грудня 2022 року. Від похідних нафтопродуктів Європа відмовилась 5 лютого цього року. Проте Болгарія та Хорватія і зараз продовжує її отримувати. Також нафта з країни-агресора по нафтопровідній системі потрапляє й в Угорщину, Чехію та Словаччину. А ось Естонія заборонила ввозити громадянам будь-яке пальне з РФ та передавати нафтопродукти.
Раніше Інформатор писав, що російське дизельне пальне накопичується в плавучих сховищах. Та говорили, чи спричинить ембарго на російське дизпаливо дефіцит на ринках Європи та України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.