До Києва офіційно прийшла зима

У столиці найближчими днями буде мінусова температура

До Києва офіційно прийшла зима

У столиці України настала метеорологічна зима, це сталося у понеділок, 20 грудня. Вона прийшла на 3 тижні пізніше за кліматичну норму.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Так, стійке зниження середньодобової температури нижче 0 °С свідчить про початок метеорологічної зими у столиці. Тобто офіційно зима настала в Києві на 3 тижні пізніше за кліматичну норму.

20 грудня середньодобова температура повітря на метеостанції обсерваторії становила -0,2 °С і, за прогнозами Українського гідрометцентру, мінусова температура повітря триматиметься й надалі.

«Найраніший прихід зими до Києва був 20 жовтня 1920 року і 31 жовтня 1988 року, а найпізніший – 29 грудня 2015 року» — повідомили в обсерваторії.

Нагадаємо, сьогодні погода в Україні буде сонячною та без опадів. Температура повітря досягне – 19 градусів морозу в нічний час.

Також Інформатор повідомляв, якою буде погода на Новий рік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити