"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Штучний інтелект, хоча й може виконувати рутинні та повторювані завдання із великою швидкістю, не володіє тим рівнем творчості, інтуїції та емпатії, який є у людей і необхідний для багатьох аспектів діяльності суспільства та міжособистісних взаємодій
Повна заміна людей на штучний інтелект створює додаткові ризики та обмежує креативні можливості бізнесу. Натоміть виграшною є стратегія «доповнення людини» штучним інтелектом. ШІ має стати інструментом у руках працівників, щоб компанія процвітала в найближчому майбутньому.
Як заявив професор Стенфордського університету Ерік Бріньольфссон на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, ніщо не може змінити той факт, що деякі завдання краще виконують люди, а інші — машини. Business Insider пише, що для прикладу він навів експеримент запровадження генеративного ШІ в роботі операторів кол-центру. Задоволеність клієнтів зросла, плинність кадрів зменшилася, при тому продуктивність за чотири місяці зросла аж на 14 %. Ерік Бріньольфссон пояснює, це тим, що компанія «дозволила людям та машинам робити те, що вони вміють найкраще».
«Компанії, які роблять це ефективно, отримають найбільший приріст продуктивності», — каже Ерік Бріньольфссон
ШІ чудово дає собі раду з рутинними, повторювальними завданнями, які виснажують людей, натомість «живі працівники» незамінні для більш творчої, змістовної роботи та міжособистісної взаємодії. Завдання бізнесу полягає в тому, щоб сприяти цій синергії.
Винайдення технологій штучного інтелекту називають найвидатнішим досягненням людства після відкриття вогню. Але поряд із можливостями, воно породжує масу викликів. Проблема зростання безробіття через поширення ШІ стала однією з ключових на формі в Давосі. Потенційно до 40 % людей відчують на своєму житті зміни через запровадження у їхній професійній діяльності штучного інтелекту.
Уряди багатьох країн світу занепокоєні також тим, аби технологія не вийшла з-під контролю. У Великій Британії представники 28 країн світу, зокрема Китай, США та Україна, підписали «Блетчліську декларацію», яка обмежує використання штучного інтелекту у військовій сфері. Водночас у ЄС прийняли перші в світі закони, які регулюють використання ШІ у повсякденній діяльності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.