Буде технологічний бум: Білл Гейтс розповів про майбутнє штучного інтелекту

Читать на русском

Стрибок розвитку технологій варто очікувати вже наприкінці цього десятиліття, вважає американський бізнесмен

Читать на русском
Штучний інтелект
Білл Гейтс каже, що 2023 рік дав людству краще уявлення про те, як працює штучний інтелект

Стрибок розвитку технологій варто очікувати вже наприкінці цього десятиліття, вважає американський бізнесмен

Наразі людство перебуває лише на початку шляху впровадження штучного інтелекту. Цього року вдалося отримати краще уявлення, про те, як працює ШІ. Тому винаходи з вбудованим штучним інтелектом, які побачать світ впродовж 2024 року, зроблять основу для масштабного технологічного буму наприкінці цього десятиліття.

Про це у своїй колонці для GatesNotes написав відомий американський бізнесмен та письменник Білл Гейтс. На його думку, 2023 рік дав людству уявлення про те, як штучний інтелект сформує майбутнє. Адже тепер є "краще уявлення про те, які типи робіт ШІ зможе виконувати сам, а для яких він буде виконувати роль другого пілота".

"Сьогодні, як ніколи, зрозуміло, що штучний інтелект можна використовувати для підвищення продуктивності та розширення доступу до освіти, психічного здоров'я тощо", - вважає Білл Гейтс.

Водночас, за словами бізнесмена, наразі людство перебуває лише на початку цього шляху. Нові рішення та винаходи, базовані на використанні ШІ та які будуть запроваджені впродовж наступного року (особливо у медицині та освіті), готують "основу для масштабного технологічного буму наприкінці цього десятиліття".

"Якщо ви ще не зрозуміли, як найкраще використовувати ШІ, ви не самотні", - зауважив Білл Гейтс, додавши, що саме інновації вплинули на суттєве покращення життя впродовж останнього століття.

Як українці ставляться до ШІ

Компанія з маркетингових досліджень Kantar провела опитування серед українців щодо їхнього ставлення до штучного інтелекту. Результати показали, що абсолютна більшість українців (76%) розуміють переваги ШІ.

57% опитаних остерігаються того, що ШІ може призвести до втрати роботи та знецінення професій. Також українці вважають, що штучний інтелект має найбільший потенціал для застосування в оптимізації виробничих процесів (54%) та боротьбі з корупцією (51%).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.