«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Королева Весна, молодша сестра Сніжної Королеви, яка завжди ії перемагає. Колись давно в дитинстві Вона обрала дарувати тепло, любов та радість людям.
3 грудня в Україні, за прогнозом Укргідрометцентра, опади будуть переважно у вигляді дощу, мряки та мокрого снігу
У неділю, 3 грудня, в Україні буде мінлива хмарність. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Синоптики прогнозують, що місцями очікується туман. Наші пращури помітили, якщо снігури ходять по землі і копаються в снігу - до потепління.
Синоптики в Укргідрометцентрі повідомляють, що у південній частині, а також у центральних та східних областях без істотних опадів. Окрім північної частини місцями очікується туман, у західних, північних, Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер східний із переходом на західний, 5-10 м/с, 2 грудня на півдні, 3 грудня на півдні, південному сході країни та у західних областях місцями пориви 15-20 м/с. Температура у північних та західних областях вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла (2 грудня у Карпатському регіоні 1-6° тепла), у центральних та Харківській областях вночі близько 0°, вдень 2-7° тепла. На півдні та південному сході країни вночі 4-9° тепла, вдень 10-15° (у Криму вночі 9-14°, вдень 12-17°).
На Київщині вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла. У Києві місцями дощ, налипання мокрого снігу, ожеледиця, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.
Синоптики в Укргідрометцентрі повідомили, що стійкого снігового покриву не передбачається, морозна погода періодично змінюватиметься відлигою. Очікується нестійка погода з коливаннями температури повітря, опадами та туманами, а у понеділок буде поривчастий вітер практично у всіх областях. У неділю, 3 грудня, у центральних та північних областях пройде дощ із мокрим снігом, на решті території країни без істотних опадів. Подекуди тумани. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0-5°С, вдень +2-7°С, на півдні, сході та в Криму +8-13°С.
Наші пращури помітили, якщо весь день йде сніг, то вся зима буде сніговою. Якщо 3 грудня йде сніг, значить 3 липня піде дощ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.