Не дай Боже скальпель здригнеться - Тоню Хижняк чекає термінова операція на обличчі

В акторки виникло запалення повіки ока. Точніше, діагноз Хижняк - халязіон - кіста на повіці ока

Шоу-бізнес, зірки, актори, кіно, хвороба, Антоніна Хижняк
Виявляється, акторку вже оперували і це вдруге.

Зірка популярного українського серіалу "Спіймати Кайдаша", акторка Антоніна Хижняк стикнулася із труднощами під час зйомок вже іншого серіалу. У другому сезоні екшену "Кохання та полум'я" акторка разом з колегою Тарасом Цимбалюком грає рятівницю ДСНС і знімається у важкому спорядженні. Актори знову і вкотре знімаються разом. Проте цього разу зйомки даються акторці вкрай важко через хворобу, котра її зненацька спіткала.

Тоня Хижняк
У акторки виникло запалення на повіці правого ока.

Однак зірці доволі складно одразу звернутися до лікаря фізично, оскільки вона продовжує зніматись, саме тому акторка тримає з медичним спеціалістом телефонний зв'язок. В акторки виникло запалення повіки ока. Точніше, діагноз Хижняк - халязіон - кіста на повіці ока. Це доброякісне хронічне утворення, яке підлягає хірургічному видаленню. Зірка розповіла про це в Reels у Instagram.

"Якщо живий, ходиш, говориш, маєш бути на зміні. Тільки якщо при смерті, можна перенести", - прокоментувала Хижняк. 

Тоня Хижняк
В Антоніни Хижняк запалилося око й, вірогідно, акторці знадобиться операція.

Зйомки в серіалі, де зараз працює акторка, проходять доволі виснажливо. До прикладу, зміна, під час якої у неї виникла гостра фаза хвороби, тривала 13 годин. Хижняк відпрацювала всю зміну в костюмі хімічного захисту й навіть після слів помічника режисера "Стоп зміна" змогла доїхати додому за кермом. Шлях до помешкання на власному авто деколи займає у акторки цілих півтори години. Адже зйомки серіалу "Кохання та полум'я" відбуваються під Києвом. 

"В такі моменти нагадую собі, що розслаблятися не варто. Ще потрібно доїхати додому", - сказала акторка.

На акторку Тоню Хижняк чекає повторна операція: Що сталося із зіркою українського кіно 2
Зйомки серіалу "Кохання й полум'я" вимагають фізичної витривалості.

Виявляється, акторку вже оперували. Існує вірогідність, що видаляти кісту хірургічним шляхом доведеться вдруге. Також Хижняк все ж таки вдалося навідатись до лікарні у власний вихідний, після чого вона купила ліки, аби поки що зняти набряк. 

Хижняк зазначила, що багато хто радив їй різні краплі та мазі, проте від деяких із них їй ставало тільки гірше. Акторка закликала українців бути вкрай обережними з подібними порадами, подякувала за увагу та турботу і закликала не займатись самолікуванням.

Тоня Хижняк, Тарас Цимбалюк
Антоніна Хижняк і Тарас Цимбалюк часто знімаються разом.

Довідка. Антоніна Хижняк - популярна українська акторка кіно, театру та дубляжу. Знімалася в таких фільмах та серіалах, як "Ключі від правди", "Батьківські збори", "Дон Жуан із Жашкова", "Перші дні", "Підміна", "Коли ти вийдеш заміж?", "Спіймати Кайдаша". Популярність здобула завдяки одній з головних ролей у серіалі "Спіймати Кайдаша". Зіграла там разом із колегою по знімальному майданчику Тарасом Цимбалюком.

Цікаво, що зірки українського кіно вже зіграли закоханих щонайменше у трьох стрічках. Нещодавно в широкий прокат вийшла повнометражна романтична комедія "Коли ти розлучишся?" з Антоніною Хижняк, Наталкою Денисенко й Тарасом Цимбалюком в головних ролях. 

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити