«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Посли країн європейського союзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії — він спрямований на усунення лазівок в чинних обмеженнях
У четвер, 20 червня, посли країн Європейського союзу ухвалили новий 14 пакет санкцій проти Росії за розвязану нею агресивну війну. Він спрямований на посилення чинних обмежень та усунення лазівок. Серед санкцій — заборона на реекспорт російського скрапленого газу (СПГ) та покладання відповідальності на європейські компані за порушення, скоєні їхніми дочірніми фірмами. Раніше Німеччина стояла на заваді ухваленню цього пакету саме через незгоду із цими пунктами.
Про офіційне рішення повідомляють на сторінці «Бельгійського головування в Раді Європи» в мережі X. Зазначається, що пакет буде «потужний і значний».
«Посли ЄС щойно погодили потужний і значний 14-й пакет санкцій у відповідь на російську агресію проти України. Цей пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив існуючих санкцій шляхом усунення лазівок», — йдеться в тексті повідомлення.
Агенція Bloomberg зазначає, що заходи будуть також спрямовані проти російського тіньового флоту танкерів. Вводять заборону європейським фірмам співпрацювати з компаніями РФ, продукція яких може використовуватися для військових цілей, та приєднуватися до платіжної системи «Мир». Пакет також спрямований проти «десятків» китайських, індійських та турецьких фірм, які перепродують підсанкційні товари до РФ. Політичні партії, аналітичні центри та ЗМІ не матимуть можливості отримувати фінансування з Росії.
Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що позиція Німеччини стоїть на заваді ухваленню 14 пакету санкцій ЄС. Берлін був проти обмежень реекспорту та більшої відповідальності для європейських компаній за порушення санкційного режиму їхніми дочірніми підприємствами в країнах Третього світу. Німеччина вважала, що це зашкодить малому бізнесу.
Ще 19 червня Німеччина, нібито, не погоджувалася зняти своє вето, хоч європейські країни прибрали пункт про заборону реекспорту російського СПГ. ЗМІ повідомляли, що причиною опозиції Берліну є негаразди в урядовій коаліції.
Європейські країни ставили за мету погодити новий пакет санкцій до 27 червня, коли відбудеться засідання Ради Європи. Вони остерігаються ускладнень, адже з 1 липня в цьому органі влади починає головувати Угорщина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.